Гусятинщина провела Сільські спортивні ігри

25 червня 20:37
Переглядів: 491
спортивні ігри

«Буде жити село, буде жити Україна!». Вже вкотре, підтримуючи це гасло, Гусятинське районне комунальне підприємство Фізкультурно-спортивне товариство «Колос-спорт для всіх» у неділю, 22 червня, провело на Гусятинському стадіоні «Збруч» ХХІV Сільські спортивні ігри району. 31 населений пункт делегував своїх атлетів на це спортивне дійство.

Після шикування команд і урочистого параду учасників відкрили змагання голова Гусятинської районної держаної адміністрації Ігор Аніловський та заступник голови районної ради Любомир Лівель.

Право підняти Державний прапор України та фізкультурного спортивного товариства «Колос» за традицією дісталося команді переможців ХХІІІ сільських спортивних ігор – команді села Васильківці. Як повідомив головний суддя турніру А.Кузик, у першому виді змагань, де на старт вийшли легкоатлети, перемогу здобули спортсмени села Клювинці, друге місце посіла команда села Городниці, третіми були посланці із села Гадинківці. Найазартнішим видом змагань сільських ігор завжди було перетягування линви. У цих звитягах рівних не було команді із села Оришківці, яка вже стала легендою в даному виді випробувань і неодноразово представляла район на обласних сільських спортивних іграх (тренер – Зрайчик Ігор). Друге місце посіла команда із села Гадинківці, третє – села Васильківці.

Після стартових дисциплін у спортивних баталіях участь також взяли сільські голови, які змагалися у дартсі. Серед жінок найкраще виступила Чичун Оксана зі села Вільхівчик. Другою була Гембарівська Ольга із села Зелене, третьою – Байрак Ганна з села Гадинківці. Серед чоловіків рівних не було Галабіцькому Богдану (село Перемилів), другим став Вальчишин Михайло (село Целіїв), і третє місце дісталося Ангелюку Василю (село Крогулець). У змаганнях з рукоборства третє місце виборов Павлюк Андрій (с.Васильківці), другим став Скотніцький Юрій (с.Чабарівка). На найвищу сходинку п’єдесталу піднявся майстер спорту даного виду змагань Петренко Олег (с.Целіїв). Виснажливою була боротьба у гирьовиків. Третє місце здобув представник села Верхівці Салик Андрій, друге місце – Безкоровайний Микола із села Новий Нижбірок, перше місце – Карпишин Степан із села Яблунів.

У змаганнях спортивних сімей лише п’ять родин виявили бажання поборотися за нагороди. У підсумку на п’єдестал пошани зійшли Рогатинські із села Яблунів – третє місце, родина Чичун з села Вільхівчик – друге місце та сім’я Бісюк із села Гадинківці, яка стала переможцем. У звитягах з пляжного волейболу третє місце дісталося хлопцям із села Оришківці, другими фінішували атлети з села Самолусківці, перемогу здобула команда села Хлопівка.

У завершальному виді, де, як завжди, участь бере найбільша кількість команд, а саме, у міні-футболі, сенсаційну перемогу здобула дружина села Личківці, другими стали гравці із села Васильківці і третьою була команда села Гадинківці.

Переможці нагороджені грамотами, медалями та кубками. Оргкомітет ХХІV сільських спортивних ігор Гусятинщини висловлює щиру подяку учасникам змагань та суддям: Остафійчуку Віталію, Крілю Ігорю, Скоробогачу Віталію, Кузняку Володимиру, Дмитріву Олегу, Штаблавому Андрію, Кіндзеру Руслану, Машталяру Степану, Поповичу Михайлу, Розі Василю, Нога Володимиру, Слив’яку Ігорю та бажає всім переможцям, які представлятимуть наступної неділі Гусятинський район на ХХІV Обласних обласних сільських спортивних іграх, такої звитяги і волі до перемоги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: