І не вандалізм, і не провокація, а …підстава!

01 лютого 15:32
Переглядів: 291
Мікльош

Як ми учора повідомляли, а за нами розтиражували інші ЗМІ звістку про загадкове зникнення пам’ятної дошки Мікльоша К.В. Сьогодні наступний і, запевняю, Тебе дорогий Читачу, не останній репортаж з вулиці Морозенка.

Отож, як виявилось встановлення цієї дошки відбулося без відповідного рішення Львівської міської Ради. Тож працівники ЖЕК-у № 300 за наказом начальника приставили до стіни драбину, і за словами такого собі пана Михайла: «…акуратно зняли дошку і передали її керівнику на зберігання, аж до врегулювання даної проблеми».

За розтлумаченням цього інциденту я звернувся до пана Кобрина ініціатора встановлення цієї дошки та депутата Львівської міської Ради, який запевнив мене у тому, що «…такий документ «Є!» і він підписаний депутатами. Принаймні вони мене, на словах, так запевнили. Самого ж документа я не бачив», - сказав Богдан Степанович.

А на мою думку, це не що інше, як «товариство з обмеженою відповідальністю», яким оточився пан Кобрин вкотре підвело свого проводиря і депутата міської ради під …монастир.

Єдине, що у цій справі болить «Невже у нашому місті закони пишуться і запускаються у реалізацію за вказівками таких необізнаних радників, послугами, якими ви користуєтесь дорогі депутати»?

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: