І сотворив Бог футбол…

31 березня 23:07
Переглядів: 799
Default Image

І коли вже була створена твердь земна, Бог створив людину і відіслав її на землю множитися. І, може, тривало би таке прісне життя-буття до кінця світу. Аж тут будять творця і повідомляють, що Каїн убив Авеля… «І, — подумав Бог, — якщо так далі піде, то винищить чоловічий рід самого себе. Бо чоловіки — це діти, які вимагають розваг». І по певнім часі Бог створив «шкіряну сферу», наповнивши її повітрям. А чоловіки вже придумали дивну гру, і ганяли вони «сферу» з ранку до ночі.

Ось таким чином виглядає коротка історія футболу. Тисячами люди поспішали на стадіони. Курили цигарки, лузали насіння та попивали пиво. Стадіони вибухали криком: «Степане, та не туди треба було м’яча подавати!» Така сумна взагалі історія продовжувалася невідомо скільки. Але одного дня прийшли волхви (купці) зі Сходу і Заходу: Коломойський, Ярославський, Ахметов, Суркіс, Рабінович… Не довго вони гадали, дістали з мішків, набитих грошвою, чималий капіталець і поділили між собою український футбол.

Не знаю, може, все було не так. Але деколи виникає щире бажання побачити футбол в його первозданному вигляді, коли гроші були на другому плані, а на першому — щирі чуття і бажання вибороти перше місце без підкупу й інших неморальних вчинків. А у вас не виникало такого бажання?.. 

Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБ’ЯК

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: