І ти не будь байдужим! Допоможи Галінзовському!

28 листопада 15:35
Переглядів: 231
Галінзовський

Життя часто змушує нас задуматись над тим, що робимо і як живемо, з ким спілкуємось. Особисто маю таку звичку, що коли не бачу чи не чую про когось із знайомих, стараюся розпитати, що і як у колеги. І ось втратив контакт з Олегом Галінзовським, відомим і заслуженим теле та відео-оператором. Хто і що б не казав, але наш Олько 20-ть років свого життя вірою і правдою, у спеку і холод відпрацював для львівських «Карпат», а ще сприяв становленню «Сокола» (Золочів) і Львівського телебачення. Заслугою Галінзовського залишається той факт, що він єдиний (!), хто проявив ініціативу і в архівах ЛТБ віднайшов, усіма забутий, документальний фільм про найпам’ятнішу подію в історії «зелено-білої» команди: здобуття «Карпатами» кубка СРСР 1969 року. Чим справив кубковим героям Львова велику радість, а молодим вболівальникам подарував унікальні кадри.

Однак його номер телефону не відповідав. Виявилось, що приятель потрапив у Львівську обласну лікарню відновного лікування, що у Винниках та ще й на відділення кістково-гнійної хірургії, де йому зробили важку операцію на хребті. Ото хлопаку спіткало лихо!

До того ж через чиїсь примхи, він «вилетів» з команди, так і не дочекавшись свого ювілею в «Карпатах». Проте, Олько - весельчак і не втрачав гумору та не розмінював свого доброго імені. Жив собі буденним життям…

Останні події в Україні довели, що українці не байдужі до чужого горя, а коли мова про знайомого – готові …небо прихилити.

За словами медиків, хвороба на тривалий час прикувала Галінзовського до лікарняного ліжка, але пацієнт, зберігаючи хороший настрій, піддається лікуванню і йде на поправку. Це похвально!

Але кожен знає, що таке лікарня. Чуйності та уваги від медперсоналу - достатньо. Однак хворому бракує коштів не тільки на медпрепарати, а навіть для належного харчування. У подібній ситуації опинився і наш, друзі, колега.

Відвідавши Олька в лікарні, я вкотре переконався, що він вдячний кожному доброму слову і вчинкові. Принагідно, не забули про свого товариша колеги-тенісисти і навіть Мирон Маркевич, який викроїв зі свого щільного робочого графіка кілька годин аби особисто відвідати хворого у лікарні. Вчинок гідний уваги та наслідування.

Для небайдужих подаю № мобільного телефону Олега Галінзовського – 097-752-59-48.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: