ІФНТУНГ (Івано-Франківськ) виходить до "Фіналу чотирьох"

17 квітня 17:00
Переглядів: 309
Футзал
Бюро Всеукраїнської Футбольної Асоціації Студентів, яке являється організаторм чемпіонату України серед ВНЗ по футзалу, винесно власне рішення стосовно ситуації, яка склалася у матчі-відповіді 1/4 фіналу між командами ІФНТУНГ (Івано-Франківськ) та НУХТ (Київ).
 
За результатами обговорення Бюро ВФАС вирішило зарахувати технічну поразку команда Національного університету харчових технологій у матчі-відповіді 1/4 фіналу чемпіонату України серед ВНЗ по футзалу. 
 
Таким чином, до "Фіналу чотирьох" виходить команда ІФНТУНГ м.Івано-Франківськ.

У четвер, 14 квітня, в штаб-квартирі ВФАС відбулось жеребкування фінальної частини ХV чемпіонату України з футзалу серед ВНЗ. За підсумками заходу визначилися наступні пари команд:

«НПУ ім. Драгоманова» (Київ) – «СумДУ» (Суми)

«ІФНТУНГ» (Івано-Франківськ) – «ХНУ ім. Каразіна» (Харків)

Фінальна частина чемпіонату пройде з 18 по 20 квітня в Сумах. Це місто втретє прийматиме головні матчі турніру. Ігри фінальної частини відбудуться в одному з кращих спортивних споруд України – Легкоатлетичному Манежі "УАБС".

Також стало відомо, що півфінальні зустрічі та матчі за нагороди будуть починатися о 15:00 та о 17:00. В першій півфінальній грі зустрінуться команди «ІФНТУНГ» і «ХНУ ім. Каразіна». В другій – «СумДУ» і «НПУ ім. Драгоманова».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: