Ігор Білоус: "Судді сьогодні "спали"

10 лютого 11:05
Переглядів: 355
білоус

Баскетбольний клуб «Тернопіль-ТНЕУ» програв у дебютному матчі другого етапу чемпіонату України серед команд першої ліги. Кривдником наших спортсменів виявилися гравці «Кіровограду-2». Загальний рахунок матчу – 98:55(24:16,26:11,26:14, 22:14).

«Не розумію нічого. На майданчику була не моя команда, – сказав за результатом матчу головний тренер БК «Тернопіль-ТНЕУ» Ігор Білоус. – Можливо, у знаки далась досить таки тривала пауза в ігровій практиці. У нас була довга підготовка. Нещодавно суперник мав кілька офіційних ігор. І вже початок матчу показав, що у нас не ті ігрові кондиції. Напевне, що вина лежить вся на мені. Десь недоналаштував, недоговорив».

Крім всього іншого, на думку Ігоря Білоуса, на початку матчу кволо за подіями на паркеті слідкувала суддівська бригада: «Судді сьогодні «спали». І це я їм висказав. Коли нашим лідерам просто «руки відривають», свистка не було. Коли ж двічі у жорсткій формі висказався у сторону рефері, тоді почалося більш-менш кваліфіковане суддівство. Та у той час розрив був вже дуже великий».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: