Ігор Богач: "Якщо не забиваєш на тренуваннях – "кувиркаєшся"

15 вересня 11:26
Переглядів: 338
Ігор Богач
Молодий атакувальний півзахисник вже відзначився дебютом за першу команду та пройшов з «основою» міжсезонні збори. Однак, один неприємний епізод змусив Ігоря на п’ять місяців залишитись поза футболом. Ігор Богач поспілкувався з Інформаційним центром ФК «Карпати» та розповів про те як пройшло відновлення після травми, самопочуття та оцінив старт молодіжної команди «зелено-білих» у новому сезоні.
 
«Пройшов міжсезонні збори з основною командою, зіграв кілька ігор у чемпіонаті, а після отримав досить неприємну травму. Я вибув на п’ять місяців, робили операцію. Довгий курс інтенсивного відновлення дозволив мені вже з початку вересня приступити до тренувань із загальною групою. Спочатку дали зіграти близько тридцяти хвилин у товариському матчі проти основи. Тренер хотів, щоби я відчув ритм гри, вільно почував себе на полі. Перед поєдинком з «Вересом» Олександр Арсенійович сказав готуватись до гри. Тому як морально, так і фізично, був готовий з’явитись на полі. Тренер наголосив на тому, щоб я зіграв якомога обережніше, спокійніше, не піддавався емоціям. Щодо ігрових моментів, то моїм обов’язком було підсилити гру попереду, додати швидкості», – розповідає карпатівець.
 
«Як тільки приступив до тренувань з командою, то відчував невеликий дискомфорт. У цьому немає нічого дивного, все ж м’язи ще не звикли до таких навантажень. Впевнений, з часом, від тренування до тренування почуватиму себе більш вільно та впевнено. Сподіваюсь, зможу якнайшвидше набрати оптимальні ігрові кондиції».
 
«Ми зіграли вісім ігор, результати говорять самі за себе. Наразі команда займає третє місце у турнірній таблиці, це хороший показник. Очевидно, що потрібно додати у реалізації, але над цим ми інтенсивно працюємо на тренуваннях. Команда створює під час гри багато гольових моментів, на жаль, не завжди вони закінчуються взяттям воріт. Ми прагнемо зайняти найвищі місця у чемпіонаті, тому ці показники потрібно покращувати. Тренер вимагає від нас концентрації під час кожного небезпечного епізоду. На тренуваннях відпрацьовуємо подібні моменти: подачі, виходи; якщо не забиваєш, то «кувиркаєшся (усміхається)», – підсумував півзахисник.
 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: