Ігор Дедишин: "Немає формули, як поділять 43 мільйони від "Парі Матч", ми можемо нічого не отримати"

27 червня 16:48
Переглядів: 10118
Ігор Дедишин

Генеральний директор "Карпат" Ігор Дедишин розповів про свої враження від появи нового титульного спонсору Прем’єр-ліги. 

"Зараз, наскільки я розумію, немає формули, як будуть ділитись 43 мільйони від "Парі Матч". Я вперше почув інформацію про підписання титульного спонсора на загальних зборах клубів УПЛ. Знаєте, це вже своєрідний тренд в діяльності Прем'єр-ліги: жодного обговорення не було, що ми маємо продати назву чемпіонату і комерційні права. А на яких умовах, у клубів запитали? Не заперечую, комерційна структура під назвою ТзОВ "Прем'єр-ліга", провела велику роботу і в цей складний час, знайшла спонсора, який готовий вкласти в український чемпіонат 2 мільйони доларів. Тому це успіх, досягнення – молодці, вітаю, дякую за плідну роботу на благо українського футболу! Але постає питання: що далі? Бо від того, як пробують розподілити ці кошти, пахне некомпетентністю", - сказав Ігор Дедишин.

"На загальних зборах керівництво ПЛ поставило клуби перед фактом, що ми підписали договір з титульним спонсором - "Парі Матч". Вартість – 2 мільйони доларів на два роки, от і все, користуйтесь. На що Геллер і Клімов (власники "Зорі" і "Чорноморця" відповідно - Прим. авт.) сказали: малувато, краще не розмінюватись на такі незначні кошти і не віддавати нікому назву першості. Вони вважають, що бренд Чемпіонату УПЛ коштує досить дорого. Тому було прийнято рішення провести ще додаткові консультації і переговори, доручили цю місію власнику "Чорноморця". Остаточної згоди на підписання контракту загальні збори так і не дали.  

Що відбувається зараз? Прем'єр-ліга намагається вийти на нас і купити 5 чи 6 рекламних щитів на стадіоні. Кажуть, що готові заплатити нам певну суму за сезон. Відповідаю: нас це не влаштовує. Вони починають в індивідуальному порядку, як сказав Іванов (генеральний директор Прем'єр-ліги Петро Іванов – Прим. авт.) домовлятися з клубами. Але якщо це Прем'єр-ліга, вона заробила гроші для всіх, то давайте ми застосуємо єдиний принцип розподілу цих коштів – якесь рейтингування, продумати, щоб це було всім зрозуміло. А не так ходити, типу "барижнічати": давайте вам стільки-то, а тим - стільки.

А ви бачили договір між "Парі Матч" і Прем’єр-лігою? Я також не бачив, але наскільки мені відомо, є великий обсяг рекламних послуг клубів, які ПЛ вже продала титульному спонсору. Це окрім того, що прописано в регламенті. Наша позиція така: якщо запропонують кошти, що нас влаштують, то ми домовимось, якщо ні – то ні.

Але мабуть правильно було б, щоб всі клуби домовились, як розподілити ці кошти. Якщо всі кошти розподілять однаково – по 1,5 мільйони гривень в рік кожному, нема проблем. Якщо всі клуби вирішать, що це потрібно робити згідно якогось рейтингу, ми також на це підемо. А вони підписали контракт і з клубами не погодили. А тепер треба подивитися договір – які зобов'язання взяла на себе Прем'єр-ліга при виконанні цього контракту. Якщо в тих зобов'язаннях виявиться, що крім того, що записано в регламенті, ще обов'язкові, наприклад, щити по центральній лінії, я хочу подивитися, як Прем'єр-ліга виконає свої зобов'язання перед "Парі Матч", якщо, припустимо, вони не зможуть купити в "Карпат" чи якогось іншого клубу ті щити.

Тоді у "Парі Матч" виникне питання: а для чого ми йшли в Прем'єр-лігу, якщо я міг окремо з клубами домовитися і бути на всіх стадіонах?", - заключив Дедишин.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: