Ігор Дедишин: "Нива" — це велика історія для міста і тернополян

28 квітня 23:20
Переглядів: 413
Ігор ДЕДИШИН

Сьогодні, 28 квітня, у РК "Марципан" відбулася прес-конференція за участю президента ФК "Нива" Степана Рубая, гендиректора медіа-холдингу ZIKІгоря Дедишина та PR-директора медіа-холдингу ZIK Надії Тисячної.

Під час прес-конференції було урочисто представлено медіа-холдингZIK, як нового титульного та інформаційного спонсора футбольного клубу "Нива". Президент "Ниви" Степан Рубай та генеральний директорZIKу Ігор Дедишин на очах усіх присутніх підписали необхідні документи про співпрацю.

— Мабуть, особливого представлення така серйозна структура, як медіа-холдинг ZIK не потребує. Я хочу щиро подякувати медіа-холдингу та особисто генеральному директору Ігорю Дедишину за надану нам довіру та запропоноване партнерство. Для нашого клубу зараз це дуже важливо. На жаль, тернопільська "Нива" на сьогоднішній день ще не може похвалитись серйозними спортивними здобутками, але "Нива" — це бренд та візитна картка Тернополя. І така повага з боку медіа-холдингу ZIK до нашої команди спонукає нас працювати ще активніше і рухатися тільки вперед, досягаючи вищого та якіснішого рівня. Ми зробимо усе належне, щоб ZIK був задоволений таким співробітництвом з нашим клубом. — сказав президент "Ниви" Степан Рубай.

Гендиректор медіа-холдингу ZIK Ігор Дедишин цілковито погодився із твердженням, що співпраця між двома структурами буде взаємовигідною.

— Футбольний клуб "Нива" — це велика історія для міста і тернополян. Це бренд, долучитися до розвитку якого нашому медіа-холдингу дуже приємно. Сподіваюсь, що співпраця футбольного клубу та медіа-холдингу буде не лише взаємовигідною, але й потрібною для наших аудиторій — телеканалу ZIK та уболівальників "Ниви". З президентом клубу ми знайомі доволі давно. Цього року я мав нагоду двічі відвідати домашні матчі тернопільського клубу. Під час мого останнього візиту пан Рубай запропонував поєднати наші зусилля і попросив підтримки від нашого медіа-холдингу. Після коротких роздумів, я прийняв рішення, що така співпраця буде дуже корисною та вигідною для обох сторін. На цю співпрацю ми покладаємо велику надію. Хочеться щоб з приходом ZIKу у ролі титульного спонсора, "Нива" отримала новий поштовх до розвитку клубу. — заявив Ігор Дедишин.

Після урочистого підписання угоди про співпрацю, президент ФК "Нива" Степан Рубай вручив Ігорю Дедишину нову клубну футболку із зображенням титульного спонсора — медіа-холдингуZIK.

— Для обох структур це партнерство перш за все є якісним. Це той пріоритет, яким українці почали жити після Майдану — "свій до свого по своє". Це, власне, і стало підґрунтям до нашої співпраці. І я впевнена, що вже незабаром ви станете свідками плодів цієї співпраці. — зауважилаPR-директор медіа-холдингу ZIK Надія Тисячна.

У другій частині прес-конференції присутні журналісти мали змогу поставити учасникам свої запитання. "Акули пера" восновному цікавились умовами співпраці між "Нивою" та ZIKом.

— Зі своєї сторони медіа-холдинг ZIK буде підтримувати футбольний клуб фінансово та медійно. — пояснив Ігор Дедишин. — Ми також хочемо, щоб і наш бренд був присутнім на матчах "Ниви" та асоціювався з цією командою. Згідно зі своїх можливостей ми будемо всіляко сприяти розвитку клубу, але хочемо щоб про нашу допомогу знали і глядачі нашого телеканалу, так і загалом усі мешканці Тернопільщини. Незабаром менеджери клубу та медіа-холдингу разом напрацюють конкретні напрямки роботи. Цілком можливо, що ми зможемо допомогти "Ниві" з організацією прямих трансляцій матчу, адже такі можливості є.

Отож, перший крок до плідної та тісної співпраці між футбольним клубом "Нива" та медіа-холдингом ZIK сьогодні було зроблено. А, як відомо, найголовніше — це почати. Ми сподіваємося, що усі уболівальники футбольного клубу "Нива" разом із командою та колективом медіа-холдингу ZIK будуть задоволені цією потрібною та, сподіваємося, довготривалою співпрацею!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: