Ігор Дедишин: "Враховуючи той каскад справ, які проти нас почали заводити, то так до банкрутства недалеко"

06 жовтня 10:52
Переглядів: 323
Ігор ДЕДИШИН

Генеральний директор «Карпат» Ігор Дедишин розповів про конфліктні ситуації клубу з колишніми гравцями.

- «Карпати» не виходять з суду в Лозанні (CAS). Усі справи ви програли.

- Не перекручуйте. В CAS ми програли тільки дві справи. Це справи Кучерова і Кузнєцова. Ми розрахувалися по цих справах, тому що визнаємо компетенцію суду в Лозанні. Всі інші справи розглядалися органами футбольного правосуддя в Україні. А телеканал «Футбол» нещодавно в своїх новинах повідомив, що Крістобаль, Мілошевич, Ощипко і, якщо не помиляюся, Богатінов, виграли свої справи саме в Лозанні. Я б хотів, щоб телеканал «Футбол» був коректним.

- А Федецький не ходив в CAS?

- Так, Федецький був третім, який виграв суд в Лозанні. А телеканал «Футбол» називає 6-7 чоловік.

- «Карпати» вважають себе правими в суперечках з футболістами і не йдуть в CAS тільки через дуже великі витрати. Але якщо ви виграєте в CAS, то програвша сторона повинна компенсувати всі витрати. У чому ваші страхи?

- Для того, щоб подати в CAS, потрібно заплатити саме суду. Крім цього потрібно найняти адвокатів. Вони теж чимало коштують. Нас обслуговують європейські адвокати, мінімальна сума витрат, щоб вони обслуговували наші справи - від 15 тисяч євро. Враховуючи той каскад справ, які проти нас почали заводити органи футбольного правосуддя в Україні, то так дійсно і до банкрутства недалеко. Це якщо буде 8-10 справ. Ми в один момент зрозуміли, що цю практику потрібно припинити. Це не має сенсу.

- Ви говорили, що зарплати футболістів в «Карпатах» - 5 тисяч гривень. Це стосується тільки футболістів або також співробітників офісу і менеджерів клубу?

- Наша система оплати залежить від поставлених задач перед кожним співробітником. Від суми бюджету та дотацій від засновників клубу, - сказав Дедишин в ефірі програми «Великий футбол» на телеканалі «Футбол 1».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: