Ігор Дуць: "Опинився в потрібний час у потрібно місці"

06 липня 20:00
Переглядів: 476
дуць

У ворота «Львова» забивали його колишні вихованці. Микола Буй та Ігор Дуць. Для центрального оборонця «Руху» цей гол став дебютним у складі «жовто-чорних».

Ігоре, перш за все, вітаємо з дебютним голом у футболці «Руху». Хай у товариському матчі, але забивати завше приємно, тим паче захисникам?

Дякую, мені дуже приємно, але на жаль, є осад через те, що наш командний гол не приніс перемоги. А я просто опинився в потрібний час у потрібному місці, зробив те, що має робити кожен гравець у штрафній. Ми награємо стандарти. І дуже добре, що відпрацьоване на тренуванні втілюємо у матчах. Це великий плюс і чудовий початок.

Що завадило команді сьогодні перемогти?

Ми самі винні у тому, що не перемогли. У нас були моменти, але реалізація підвела. Те, що граємо на фоні втоми, можуть сказати і футболісти «Львова». Ми розберемо цей матч, проаналізуємо помилки. Дуже добре, що ми набрали фізичні кондиції. Інколи через «не можу». Отож усе в скарбничку.

Цікаво, що сьогодні у ворота «Львова» забили двоє його вихованців - ти і Микола Буй…

Напевно, така доля, так трапляється у футболі. Мені приємно було зіграти зі «Львовом», адже це моя рідна команда. Вона мені допомогла дуже, дала мені путівку у футбол. Я радий бачити багатьох людей, з якими перетинався, дякую, що вони мене пам’ятають. Бажаю цій команді прогресу, чудових виступів і якомога швидше повернутися до Прем’єр-ліги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: