Ігор Дуць: "Приємно чути на кожному тренуванні і в побуті українську мову"

28 червня 19:12
Переглядів: 316
дуць

Новоспечений центральний захисник «Руху»  став першим гравцем в історії команди, кого взяли в оренду. Права на  23-річного футболіста належать «Шахтарю», але є висока ймовірність, що через рік Ігор Дуць укладе з винниківчанами повноцінний контракт. Звісно, для цього мають збігтися багато факторів, проте визначальною буде якість гри оборонця.   

- Ігорю, як виник варіант з винниківським клубом?

- На зборах у Туреччині ми проводили товариську гру з «Рухом». Як ви знаєте, попереднім моїм клубом був маріупольський «Іллічівець» (нині «Маріуполь»). До мене тоді підійшов Григорій Козловський, ми переговорили. Президент винниківчан виявив зацікавленість у моїх послугах. Потім спортивний директор мене пильнував, телефонував, тому я з радістю пристав на цю пропозицію.

- Твій контракт належить донецькому «Шахтареві». Як домовилися з клубом? 

- Після того, як ми почали спілкуватися зі спортивним директором, до переговорного процесу долучився мій агент і з Божою допомогою усе вийшло. Я вдячний за це «Шахтареві». Знаю, що я тут перший в історії гравець, якого взяли в оренду, але хочу запам’ятатися не цим, а насамперед як успішний гравець та чудова людина. 

- Існує ймовірність, що через рік ти повернешся у розташування «Шахтаря»?

- Наперед не хочу загадувати, життя покаже. Головне - працювати щодня і прогресувати, показувати власну гру та свої людські якості. 

- У маріупольському клубі у тебе не було багато ігрової практики, саме тому вирішив змінити команду?  

- У Маріуполі я був як третій центральний захисник, тренер довіряв досвідченішим гравцям. Але то чудовий досвід, адже я грав у прекрасній команді, з професіоналами, від яких багато чого навчився. Тож цей досвід - як негативний, так і позитивний - у моїй скарбничці. Це були гарні часи, я дякую Маріуполю. Також хотілося повернутися ближче додому. Це, можливо, не визначальний фактор, але багато років я провів далеко від сім’ї, від друзів, тож це був ще один додатковий для мене мотиватор. Існувала зацікавленість зі сторони клубу і є можливість проявити себе у новій команді.

- Які перші враження від міста, команди?

- Багатьох хлопців знав заочно, бо слідкував за вихідцями з нашого регіону. Приємно чути на кожному тренуванні і в побуті українську мову - у мене давно такого не було. Інфраструктура на пристойному рівні, залишається працювати і грати, а всі умови для цього тут створені.

- З «Рухом» про що мрієш? 

- Знаєте, є конкретні задачі і є загальні. Тут молодий клуб, тому мріємо розвиватися, перемагати у кожному матчі та демонструвати чудову гру, щоб ходили глядачі і любили нашу команду. 

- Ви сьогодні з Буєм - своєрідні щасливчики, адже ви перші, хто отримав нові футболки з новою емблемою і в нових кольорах?

- Форма найновішого покоління і дизайну. Інфраструктура та екіпірування - усе на високому рівні. І дай Боже, щоб ми у цій формі досягали високих результатів, бо вирішальним є наше вміння і наше старання, а це все робить клуб сильнішим і привабливішим для прихильників. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: