Ігор Дуць: ""У кожного суперника є слабкі сторони"

15 липня 13:30
Переглядів: 114
дуць

Центральний захисник «Руху» перебуває в очікуванні історичного для винниківчан поєдинку. Ігор переконаний, що вболівальники змусять коронованих левів грати з «Колосом» першим номером.

– Ігоре, як команда готується до першого, а відтак – історичного для «Руху» поєдинку у Першій лізі?

– Готуємося серйозно, тренер нам більше розповідає про команду суперника. Звісно, будемо вивчати «Колос» ще на теоретичних заняттях, але ми всі зосередженні і чекаємо з нетерпінням цього матчу. Тому що з такими командами дуже приємно грати – і себе перевірити, і показати, на що ми здатні.

– «Колос» із Ковалівки – справді амбітний суперник, у цьому клубі не приховують, що хочуть поборотися за путівку у Прем’єр-лігу?

– Це плюс – грати з командами високого рівня, тому що можна себе показати, перевірити свої сили та отримати задоволення від гри.

– На твою думку, які сильні сторони «Колоса»?

– Наскільки знаю, вони грають тривалий період одним складом, зіграні і добре контролюють м’яч. Діють добре позиційно і вдало використовують стандарти. Тобто всі компоненти гри вони намагаються використовувати максимально. Але я впевнений, що тренерський штаб уже розбирав їхні ігри, тому, як і в кожного суперника, у них є слабкі сторони. Ми спробуємо цим скористатися і використати наші сильні якості.

– Підтримка вболівальників, мабуть, теж зіграє важливу роль?

– Дуже добре, що розпочинаємо вдома, сподіваюся, прийде багато вболівальників, адже це історичний матч. Дванадцятий гравець буде нас гнати вперед, тому ми чекаємо всіх уболівальників і запрошуємо прийти і підтримати нас.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: