Ігор Філенко: "Франківщина чудово проводить змагання зі спортивної ходьби"

14 березня 14:00
Переглядів: 204
спортивна ходьба

Технічний делегат Федерації легкої атлетики України Ігор Філенко високо оцінив підготовку Івано-Франківська до Зимового чемпіонату України зі спортивної ходьби.

Цих вихідних в Івано-Франківську пройде Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби, який стане відбірковим на Кубок Європи у Мурсії (Іспанія). Змагання відбуватимуться на єдиній в Україні трасі зі спортивної ходьби, яка пройшла атестацію Всесвітньої федерації легкоатлетичних асоціацій. За словами голови міськспорткомітету Віталія Матешка, така траса піднімає статус змагань і створює всі умови для відбору спортсменів збірної України на Кубок Європи та інші міжнародні змагання.

Технічний делегат Федерації легкої атлетики України Ігор Філенко поставив трасі найвищу оцінку. "Івано-Франківщина завжди чудово проводить змагання зі спортивної ходьби. Тим більше, що минулого року тут, на Івано-Франківщині, відбувся семінар для суддів зі спортивної ходьби, і рефері з усієї країни отримали важливі знання, – наголосив Філенко. – Я вам скажу чесно, порівнюючи всі змагання зі спортивної ходьби в Україні, проведення в Івано-Франківську мені подобається найбільше".

Один з лідерів спортивної ходьби в Україні Назар Коваленко сказав, що налаштовується на перемогу в Івано-Франківську. "Свою першу перемогу я здобув на Кубку "Вечірній Івано-Франківськ". Я переможець літнього чемпіонату, багаторазовий призер зимових змагань, а от вигравати взимку мені ще не вдавалось. Сподіваюсь заповнити цю прогалину", – сказав спортсмен. Назар Коваленко очікує дуже сильних суперників: "Наша команда – володарка Кубка світу, тож і конкуренція у нас найсильніша".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: