Ігор Філіштинський: "Ігри з "Галичанкою" дуже важливі в турнірному значенні"

05 грудня 20:59
Переглядів: 198
Філіштинський

Головний тренер запорізької Орбіти Ігор Філіштинський прокоментував майбутнє протистояння із тернопільською Галичанкою.

— Галичанка додала в кадровому плані у порівнянні з попереднім сезоном. Прийшли досвідчені гравці — Палій, Чернецька, молоді волейболістки подорослішали, загартувалися — Дудник, Дельрос, непогано заграла Карпець. Один з лідерів, звичайно, Туркула.

Крім того, команда довгий час грає приблизно одним складом. Добра команда, відмінний матеріал, тобто відклики тільки найпозитивніші. Незважаючи на те, що прооперована Рева, обсяг гравців достатньо непоганий. Нещодавно була обіграна Сєвєродончанка.

Звісно, ці матчі багато в чому будуть ключовими для суперників — покажуть хто і на що здатний на даний час, та й в турнірному значенні також важливі. Ми, у відсутності Лютікової та Фролової, навряд чи стали сильніше. Але є амбіції, є самовіддача, є характер — ці якості показали в єврокубкових матчах в Бельгії. Якщо також зіграємо з Галичанкою, то цілком можливо удача нам посміхнеться.

Впевнений, що суперник націлений увезти із Запоріжжя очки. Але просто так ми не поступимося. Природно, битимемося, постараємося видати максимум. Є свої сильні сторони, є слабкі, але про них говорити не буду — все покажуть матчі.

— В нещодавньому двобої з ще одним конкурентом — Сєвєродончанкою, у Орбіти вийшли два різних матчі: впевнена перемога в першому матчі та нищівна поразка у другому. Не боїтеся повторення цього?

— Сподіваюсь, що такого не повториться. Тоді перед другим матчем відбувся епізод з двома гравцями, що суттєво вплинуло на команду — ці волейболістки просто випали з гри. Деякі інші гравці продовжували торжествувати після класної перемоги в першому матчі. Не було концентрації у волейболісток, і вже після рахунку "16" в першій партії зрозумів, що команда не вилізе в цьому матчі. Але, щоб відбулося таке, як тоді, ми повинні класно зіграти в першому матчі.

Повторюся, ігри з Галичанкою дуже важливі в турнірному значенні, адже на три місця в квартеті — першим в регулярному чемпіонаті, впевнений, стане Хімік, претендують чотири команди, які до того ж йдуть щільною групою, тож кожний балл має дуже серйозне значення. Намагатимемось взяти максимум.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: