Ігор Хробатин: "Підхід до життя гравців на майданчику та поза ним виглядає як професійний"

04 квітня 22:00
Переглядів: 252
Ігор Хробатин

Команда Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу – одна з учасниць чвертьфінальної стадії чемпіонату України з футзалу, вперше зіграє на цьому етапі. Напередодні важливих ігор прес-служба ВФАС поспілкувалася з одним із тренерів "франківців" Ігорем Хробатиним.

- Ігоре Ярославовичу, команда вашого вузу досить впевнено грала на груповому етапі, вийшовши до плей-офф з першого місця. В чому таємниця такого результату студентів "ІФНТУНГ"? 
- Насправді, як такої таємниці немає. Підсумок виступу команди на груповому етапі – це результат плідної праці тренерського складу, до якого крім мене входить ще Володимир Крижанівський, з гравцями не тільки на тренуваннях, але й протягом усіх 24 годин на добу. Ми постійно аналізуємо свою гру, думаємо про те, як її покращати, яких виконавців залучити до тієї чи іншої позиції, яку схему гри краще застосувати. І хоча в нас не професійна команда, підхід до життя та буття гравців на майданчику та поза ним виглядає як професійний.

- Команда з Івано-Фраківська вперше в історії вийшла у чвертьфінал чемпіоната України. Хто на вашу думку причетний до цього успіху безпосередньо? 
- Звичайно, наші гравці, які продемонстрували хорошу і злагоджену гру. Нам вдавався атакувальний футзал, за рахунок чого команда багато влучала по воротах. Є хлопці у яких бажання грати та забивати перевищує навіть їх можливості. Це приємно, в таких умовах легко працювати з гравцями. Так, є в нас і власні лідери, це – Олег Барановський і Ярослав Сем’янчук, а ще є досвідчений воротар Василь Кучера. Хочу привітати всю команду з виходом у чвертьфінал. Але до цього успіху причетні і інші люди. Насамперед це ректор ІФНТУНГ Євстахій Іванович Крижанівський, проректор з науково-педагогічної роботи Олег Миколайович Мандрик та голова правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Василь Васильович Вітюк. Ці люди багато зробили для того, щоб команда грала та досягала певних результатів, і зацікавлені у її подальших успіхах.

- Стадія чвертьфіналів починається саме з гри вашої команди у Києві проти місцевих "харчовиків". Що ви знаєте про команду Тараса Шпички? 
- Звичайно, ми слідкували за результатами СК "НУХТ" у групі. Звернули увагу на те, що команда Тараса Шпички багато забиває, тобто атакувальна ланка працює дуже добре. Багато про що говорить гра "харчовиків" майже на рівних проти представника Екстра-ліги - команди "НПУ ім. Драгоманова". Та і взагалі друге місце киян у групі має відносне значення. Ми рахуємо, що зустрінемося з дуже серйозним суперником. Вважаю, що нам слід дуже обережно починати гру у Києві. Сподіваюся, що нагоди в нас будуть, але очікуємо важке протистояння.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: