Ігор Худоб’як: "Карпати" були ближчі до перемоги"

22 квітня 14:25
Переглядів: 119
Ігор Худоб’як

– Ігорю, чи виділявся останній поєдинок проти «Металіста» на тлі попередніх?
– Так, можна говорити, що це був найкращий наш матч у весняній частині змагань. Головна відмінність полягає у тому, що ми створили достатню кількість якісних моментів, які цілком могли завершуватись голами. До того ж наші нагоди забити були яскравішими та реальнішими, тому, вважаю, «Карпати» були трохи ближчі до перемоги.

– Напевно, Ігор Йовічевіч налаштовував команду на більш сильну гру суперника...
– Готуючись до чергового туру, ми непогано вивчили можливості «Металіста». Цей колектив проводив цікаві матчі і досягав непоганого результату. Проти нас харків’яни усіх найкращих якостей не зуміли показати – можливо, це й була недооцінка.

– Нічия – це завжди хтось втратив, а хтось знайшов. У вас які відчуття з цього приводу?
– Якщо брати саме по грі, то, звичайно, незадоволені одним очком. Проте заздалегідь ми не знали, як розгортатимуться події. Тому нічия у Харкові – непоганий підсумок.

– Вже звик грати у молодій команді, де середній вік твоїх партнерів недалекий від 20-и років?
– По-перше, «Карпати» і раніше відзначались тим, що тут тренери довіряли місцевим вихованцям, не боялись кидати їх у бій на такому рівні. А ця команда у нас разом тренується, грає майже рік – ще з літа. Тому був час звикнути. Допомога тим, хто робить перші кроки на дорослому рівні футболу, завжди потрібна. Десь необхідно підтримати, десь підказати. Комплексів віку ні у кого не має виникати. По-друге, гадаю, така робота йде на користь майбутньому команди та окремих її виконавців.

– Кинулось у вічі, що у запасі залишились авторитетні гравці – Олег Голодюк, Муртаз Даушвілі, Михайло Сергійчук...
– У кожного з них різна ситуація, наскільки я знаю. У Муртаза була травма, і він лише повертається на звичний рівень гри. В Олега існують певні питання, як і у Міші – це винятково тренерське рішення.

– Перебуваючи на полі, чи відчувався вихід перших двох з цієї трійки у другому таймі?
– Мені стало легше грати, і це очевидно, адже з Голодюком ми дуже давно виступаємо поруч. Він дуже сильний у відборі. Та й сміливості обом свіжим виконавцям не займати. Тому моя оцінка така, що заміни підсилили нашу гру.

– Всі пам’ятають про 9 знятих очок з «Карпат», проте у таблиці сьогодні команда остання. Як це впливає на турнірні завдання і настрій?
– Так щоб сильно, ми на це уваги не звертаємо, але певний відбиток все ж присутній. Багато хто каже, що у нас вирішальна зустріч буде з «Іллічівцем», але я не погоджусь. Має у кожній зустрічі бути щось з розряду кубкового фіналу. Тоді можна розраховувати на більшу кількість очок.

– Зокрема, найближча гра у вас з «Олімпіком», який виступає ще гірше зараз...
– Безперечно, ми хочемо перемогти. Однак для цього варто покладатись на себе, а не тримати у голові невдачі супротивника.

– Чи можна говорити, що причини ваших невдач у слабких показниках атаки? Адже навесні «Карпати» пропустили зовсім небагато, а от забили лише двічі...
– Це, дійсно, так. І над цим компонентом ми багато працюємо на тренуваннях. Більше робимо наголос на удари, на виходи сам на сам, на деякі комбінації. Тобто намагаємось виправити певні недоліки: створювати вміємо, реалізовувати – не завжди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: