Ігор Худоб’як: "Мотивація та бажання перемогти у західноукраїнському дербі будуть зашкалювати"

25 травня 10:35
Переглядів: 245
худобяк

Легендарна «Україна» приймала не одне покоління карпатівців, вона вірою і правдою служила «левам» майже півстоліття. Однак, теперішні умови вимагали чогось новішого, сучаснішого та комфортнічого, тож «Карпати» зараз виступають на «Арені Львів». 

А новина про те, що матч проти «Волині» відбудеться якраз на «Україні» неймовірно потішила фанатів, особливо «олдскульних», які вже збираються і планують підтримку своєї команди. Тим часом гравці та тренери «левів» розповіли про те, що вони думають про короткотривале повернення на старий стадіон. 

Ігор ХУДОБ’ЯК, капітан львів’ян:

«Чесно кажучи, відчував ностальгію за цим стадіоном, тому емоції виключно позитивні. З «Україною» пов’язано багато пам’ятних моментів та хороших вражень. Чого тільки варта гра проти турецького «Галатасарая» у Лізі Європи!» – розповідає капітан «зелено-білих».

«Грати вдома, на добре знайомому тобі полі, у рази краще, аніж на виїзді. Всі хлопці зраділи, почувши таку новину. Мотивація та бажання перемогти у західноукраїнському дербі будуть зашкалювати. Це пов’язано як з рідним для «Карпат» стадіоном, так і з ситуацією команди та нашим турнірним завданням».Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: