Ігор Худоб’як: "Ми робимо воротарів суперника героями"

03 листопада 16:14
Переглядів: 111
худобяк

Ветеран «зелено-білих» Ігор Худоб’як вийшов проти «Зорі» на вже трохи забутій позиції – атакувального хавбека. На місці плеймейкера Ігор виглядав доволі живо, боровся за м’ячі і віддавав непогані передачі на партнерів. Саме після його несподіваного пасу карпатівці зусиллями Голодюка та Сергійчука забили єдиний гол... 

«На цій позиції, можливо, я виглядав трохи краще, але було чимало браку з мого боку. Згодом трохи втомився – все ж віддав багато сил на полі. Навіть попри поразку я можу сказати, що наш дух потрохи вертається. Це помітно по всій команді, у нас бажання зашкалювало. Можливо, десь нам це і зашкодило». 

«Треба працювати далі. Додавати в атаці більше агресії, тоді матимемо більше шансів, щоб забити. Агресія нам необхідна, бо ми вдома граємо. Інакше, глядачам не буде подобатися наша гра. Щодо Шевченка, то це, безперечно, один з героїв матчу. Він кілька разів рятував команду від голів. Але ми вже до цього звикли – постійно робимо воротарів наших суперників героями» – підсумував Ігор Худоб’як. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: