Ігор Худоб’як: "Наразі не готовий грати 90 хвилин"

13 лютого 22:40
Переглядів: 158
карпати металург худобяк

Після тривалої паузи, пов’язаною з відсутністю на зборах через сімейні обставини, на поле знову вийшов Ігор Худоб’як. У матчі проти румунського «Оцелула» хавбек провів майже годину, після чого поступився місцем Тарасу Завійському. Після поєдинку Ігор поділився враженнями з офіційним сайтом «Карпат».

«Зараз я не готовий грати увесь матч. Навіть годину, яку зіграв проти румунів було складно. Відчуваю втому... Три дні тому я долучився до загальної групи, працював індивідуально. Під час матчу було незвично важко. Власне, це мій перший матч на зборах, під час першого етапу підготовки я не грав. Що тут говорити... Для мене зараз триває незвичний період, через вимушену паузу. Раніше я навіть не пригадую, щоб у мене були якісь травми під час зборів. Зараз видно, що хлопці набрали дуже хорошу форму, а мені наразі складно. Хоча я сподіваюся, що все буде добре».

«Дуже приємно, що ми перемогли в цьому матчі. Попри те, що команда перебуває під навантаженнями, і попри те, що грали в незвичний час, практично з самого ранку. Ще хотів би відзначити у складі суперника Флоріна Черната, з яким ми перетиналися коли він грав за «Динамо». Попри свій вік він перебуває у дуже хорошій формі» – підсумував Ігор Худоб’як.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: