Ігор Худоб’як: "Перелому нема, але ходити важко"

21 липня 09:09
Переглядів: 132
Ігор Худоб’як

Уже на 19-ій хвилині матчу між «Металістом» та «Карпатами» довелося проводити вимушену заміну – Ігор Худоб’як не мав можливостей аби продовжити гру. Що трапилося у епізоді з травмою і коли чекати Ігоря на полі – ветеран «Карпат» розповів Інформаційному центру. 

«Наразі вердикту лікарів нема. Поки що можна стверджувати про відсутність перелому. Натомість є велика гематома, через яку мені важко ходити. Ще потрібно пройти тестування і тоді вже знатиму – скільки займе період реабілітації» – каже Ігор.

«У тому епізоді, біля воріт «Металіста», я намагався зіграти в підкаті, вибити м’яча. Зі мною боровся Олексій Полянський, який мене випередив і наступив мені на ногу. Я думаю, що суперник зробив це не навмисно, однак нога підвернулася. Було неприємно, але я сподівався, що зможу продовжити гру, однак точка удару миттєво почала набрякати». 

«Після заміни я залишився на лаві запасних, дивився за грою. Скажу так: нам багато чого вдавалося з точки зору проведеної роботи на зборах, але свої моменти реалізувати не вдалося, натомість допустили дуже грубі помилки в захисті. Тому й програли. Шкода, що грали на виїзді. Може саме тому й не було тієї картинки, якої б усім хотілося бачити. Я можу запевнити уболівальників, що команда дуже хотіла виграти. Можливо, ми були впевнені у тому, що все так і станеться, вийшло ж навпаки. Переконаний, що проти «Сталі» буде зовсім інша гра, набагато краща з нашого боку» – підсумував Ігор Худоб’як.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: