Ігор Худобяк: "Постараюся довести, що здатний приносити команді користь на футбольному полі"

19 січня 20:30
Переглядів: 263
худобяк

Український півзахисник "Ростова" Ігор Худоб'як розповів про збори команди і про те, що хотів би залишитися в клубі і після закінчення орендної угоди.

- На зборах найскладніша завжди перший тиждень, тому що відбувається адаптація організму до навантажень. Звичайно, тренери давали кожному з нас індивідуальне завдання на відпустку, але все одно потрібен час, щоб повноцінно увійти в робочий ритм.

- Перший збір "Ростов" проводить в Еміратах. Раніше доводилося бувати в цій країні?

- Як футболіст сюди не приїжджав, а ось відпочивати доводилося. Два роки тому саме був у Дубаї. Вважаю, для першого збору це відмінне місце, тут тепло, хороші поля. Є всі умови для плідної роботи.

- Які цілі ставите перед собою в 2014 році?

- Наша команда непогано виступила в першій частині сезону, але в ряді матчів недобрала свої очки. Не загуби ми їх, могли б розташовуватися вище в турнірній таблиці. Вважаю, "Ростов" здатний піднятися ще вище в чемпіонаті країни і успішно виступити в Кубку Росії. Що стосується мене, то сподіваюся добре підготуватися на зборах і навесні продемонструвати свої найкращі якості. Постараюся довести, що здатний приносити команді користь на футбольному полі. Хочеться залишитися в "Ростові" по закінченню терміну оренди і підписати з клубом повноцінний контракт.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: