Ігор Худоб’як: "Сім’я вперше приїхала на виїзд, а я забив"

03 жовтня 09:30
Переглядів: 82
Худобяк

Досвід, характер і майстерність Ігоря Худоб’яка допомогли «Карпатам» врятуватися від поразки в Луцьку. Незважаючи на велику кількість моментів, «зелено-білі» забили лише одного разу. Свій шанс найдосвідченіший гравець львів’ян використав безпомилково і додому львівська команда повернулася не з порожніми руками.

«Враження від матчу негативні, адже хотілося нарешті виграти. Перемога додала б більше впевненості у своїх силах і наснаги на майбутнє. Шкода, що не виграли і не потішили вболівальників, які масово прибули на виїзд. В епізоді з голом мені пощастило, що м’яч відскочив до мене. Радий, що використав свій момент і забив. Однак ситуації це не змінює – лише нічия для нас». 

«Сьогодні в Луцьк приїхала моя дружина з дітьми і я відчував їхню підтримку. Всі свої голи присвячую саме їм. Це дуже мотивує, в таких умовах почуваєш себе по-особливому. Мабуть, треба частіше брати на виїзд найрідніших. Вони вперше поїхали зі мною в інше місто, а я відразу забив. Обов’язково треба продовжити цю традицію».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: