Ігор Худоб’як: "Я радий, що повернувся в "Карпати", в команду, яка дала мені все, що я маю"

10 червня 16:48
Переглядів: 230
худобяк

Після річної оренди в «Ростові», де Ігор Худоб’як став володарем Кубка Росії, півзахисник повернувся до Львова і продовжить свої виступи за «зелено-білих». Повернення ознаменувалося ще однією радісною новиною – до доньки Дарини додався ще й новонароджений син, якого подружжя вирішило назвати Марком.

– У Марка зріст 52 сантиметри, вага 3 990 грамів, – розповідає Ігор.

– Розкажи, які в тебе плани на найближче майбутнє?
– Зараз я повернувся до Львова, де маю намір продовжити свою кар’єру. Хочу грати в «Карпатах» і разом з командою демонструвати красивий футбол.

– Ти провів рік в Росії. На твою думку, сусідній чемпіонат сильніший за український?
– Мені здається, що трохи сильніший, однак за рівнем фінансових можливостей. Відповідно, це дає можливість клубам запросити більше якісних виконавців. Окрім цього там більше команд ведуть боротьбу за призові місця, що додає чемпіонату інтриги.

– Чи мав ти нагоду слідкувати за виступами «Карпат»?
– Звичайно, як тільки була нагода, то я слідкував за матчами. Що тут казати, команда змінилася практично повністю. Новий тренер, нові гравці... Важко порівнювати з тією командою, в якій виступав я.

– Як у тебе справи з мотивацією та формою? Готовий до конкуренції?
– Запевняю, що з мотивацією у мене проблем не буде. Скажу більше, що вона у мене на найвищому рівні. Я повернувся додому і не хочу погано грати. В Росії я не мав достатньо ігрової практики, а мені хочеться грати в футбол. Щодо форми та самопочуття, то теж вважаю, що проблем немає. У мене багато емоцій та сил, я проходив всі збори, і готовий пройти збори з «Карпатами». Так, у «Ростові» у мене була травма, але вона не серйозна – тоді я пропустив лише кілька тижнів.

– Зараз в «Карпатах» грає чимало молодих виконавців. Ти готовий до того, щоб знову стати лідером команди?
– Я радий, що повернувся в «Карпати», в команду, яка дала мені все, що я маю. Так, я готовий бути лідером і працювати на повну силу. Зрештою, є Голодюк, є Пластун, Балажіц, інші досвідчені виконавці, які, сподіваюсь, допоможуть мені безболісно та максимально ефективно повернутися в колектив.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: