Ігор Худоб'як залишається у МФК "Прикарпаття"

11 червня 11:29
Переглядів: 254
тепловик металург худобяк

Головний тренер "Прикарпаття" Володимир Ковалюк підтвердив, що лідер команди Ігор Худоб'як залишиться в Івано-Франківську ще на сезон. За словами Ковалюка, йому приємно, що кращий бомбардир минулого сезону другої ліги прийняв таке рішення.

"Ігор Худоб'як став найкращим бомбардиром і гравцем другої ліги. Всі його бояться, мені приємно, що він в нашій команді. Він залишається з нами і на наступний сезон. Розуміємо, що рівноцінної заміни йому немає - у нас є хороший молодий хлопчик Роман Дитко, але він отримав перелом ноги і буде лікуватися ще місяць. Так що добре, що Худоб'як без заміни відіграв такий сезон", - заявив тренер.

При цьому тренер відзначив, що зберегти лідера клубу допомогла стабільна ситуація з фінансуванням.

"Хотів би подякувати нашому керівництво - у нас стабільне фінансування і немає заборгованості ні перед одним футболістом. Я завжди говорив: нехай будуть невеликі кошти, але стабільні. Це краще, ніж обманювати хлопців і обіцяти те, що не можна виконати".

"А коли ми зміцнимо матеріальну базу, перша ліга - це мінімум, що має бути в такому місті, як Івано-Франківськ. Раніше наша команда "Прикарпаття" взагалі грала у Вищій лізі. Так що працюємо над поступовою реконструкцією і поліпшенням стадіону - опалення, автоматичний полив поля, газон".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: