Ігор Кізима – мультимедаліст стрілецького чемпіонату Європи

10 березня 18:05
Переглядів: 157
Ігор Кізима
1 золота, 2 срібні, 1 бронзова медалі - такий доробок студента І курсу Львівського училища фізичної культури Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї, який з 3 до 8 березня 2015 р. проходить у м.Арнем (Нідерланди).

У перший день змагань Ігор виборов дві срібні нагороди у стрільбі по мішені, що рухається із змінною швидкістю: спочатку у особистій першості, а потім вивів на ІІ місце і збірну команду України у командній стрільбі.
 
6 березня стрільці-юніори вправлялись по мішені, що рухається спочатку поволі, а потім швидко. У кваліфікації Кізима показав найкращий результат - 571 очко. Його основний конкурент фін Міка Кінісярві відстав на 8 пунктів. А далі розпочалися дуелі з вибуванням. У півфіналі Ігор несподівано поступається четвертому номеру кваліфікаційного рейтингу німцю Уве Фассу 4:6. У іншому півфіналі Кінісярві долає росіянина Валерія Давидова 6:3.
 
Отож, фінал Кінісярві - Фасс. 6:3 на користь фіна - він переможець.Кізима легко розбирається з Давидовим 6:3 і стає бронзовим призером.
 
А от у командній стрільбі українська трійка у складі Ігора Кізими, Дмитра Мельника з Вінниці та Володимира Струцького з Дніпропетровська бере у фінів впевнений реванш і стає чемпіоном Європи!
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: