Ігор Корсун: "При Гупаленку потрапити в першу команду щастило лише одиницям"

12 січня 16:25
Переглядів: 116
Корсун

Ще зовсім недавно Ігор Корсун був одним з «необстріляних орлів», які з певним страхом в очах змінювали першоліговий Ураган-2 на екстра-ліговий Ураган (хоча варто зазначити, що в минулому сезоні Корсун їздив з головною командою на збори і навіть брав в участь в домашньому матчі з ЛТК). Але, як то кажуть, «очі бояться, а руки роблять», і плідна робота разом з талантом дала результат: за чотири місяці 21-річний гравець увійшов до когорти кращих в сьогоднішньому Урагані, записавши на свій рахунок вже сім м’ячів.

«Досвідчені гравці стали для нас старшими братами»

- Ігор, які перші враження справила на вас сьогоднішня Екстра-ліга?

- Враження були тільки позитивні. Хоча загалом рівень чемпіонату трохи ослаб в порівнянні з попереднім сезоном, але в той же час дуже багато молодих гравців отримали шанс проявити себе і прогресувати. І вже наприкінці року було видно явне покращення навіть у самих слабших команд. Ну а особисто для мене Екстра-ліга - це досягнення, а також честь захищати кольори Урагану на найвищому рівні.

- Якщо говорити суто про ігрові аспекти, з чим зустрілися в Екстра-лізі, чого ніколи не бачили в першій лізі?

- Загалом відмінності колосальні. В першу чергу, на майданчику вищої ліги треба швидше думати і скоріше приймати рішення. І якщо брати будь-який компонент гри, то рівень в першій лізі набагато слабший за екстра-ліговий.

 - В Урагані-2 ви грали під керівництвом нинішнього керманича Урагану Івана Скіцко. Коли почали працювати з ним в Екстра-лізі, Іван Васильович сильно змінив свої методи роботи та робочий процес загалом?

- Зараз ми більш детально готуємося окремо до кожного матчу, ретельно розбираючи дії суперників, серйозніше налаштовуємося. Також на роботу тренера вплинула його поїздка до Барселони. Після того він не раз ставив у приклад гру іспанців, намагаючись привити нам більш швидкісний стиль гри.

- Вважаючи, що зараз ви граєте в елітному дивізіоні зі своїми бувшими партнерами по Урагану-2 та тренером, повноцінний дебют на вищому рівні видався не важким?

- Так, особисто мені не було важко. Я не звертав уваги на цей нюанс, адже перш за все для мене виступи в Екстра-лізі - це велика честь. Хоча в цьому плані варто подякувати нашим досвідченим гравцям, які завжди підтримають і допомагають. Можна сказати, зараз вони як старші брати для нас.

- Сьогодні ви - один з кращих бомбардирів Урагану, записавши в свій актив вже сім м’ячів. Для гравця захисного плану це має особливе значення?

- Я завжди ставив перед собою ціль побільше забивати. Але головне, щоб голи приносили команді перемогу.

- На вас тиснув той факт, коли Ураган довго не міг виграти вдома при гарній грі в гостях?

- Ні, в плані психології все було нормально. Але кожен сам розумів: треба вигравати на своєму майданчику, адже в Івано-Франківську на наші матчі ходить багато вболівальників, які очікують лише перемог. Тому і старалися перервати невдалу домашню серію.

- Який матч з першої частини Екстра-ліги запам’ятався більше всього?

- Думаю, це гостьовий поєдинок з львівською Енергією, коли ми зіграли дуже цікавий матч і, незважаючи на два швидкі пропущені м’ячі, зуміли відігратися. Але в результаті не вистачило досвіду і майстерності, щоб здобути перемогу у Львові.

«Сергій Гупаленко брав мене на збір, але в результаті все обмежилось одним матчем з ЛТК»

- Оглядаючись на результати першої частини, можна сказати, що зараз вдається реалізовувати все задумане на початку?

- Можливо, але загалом бачимо, що нам ще працювати, працювати і працювати.

- Будучи одним з найстарших гравців нинішнього покоління, у вас був шанс раніше заграти в Екстра-лізі, ще при Сергію Гупаленку?

- Так, шанс був. Гупаленко в минулому сезоні брав мене з першою командою на збори, і я навіть вийшов на паркет в грі першого туру з ЛТК. Але тим і обмежилось, а згодом мене повернули до Урагану-2. Можливо, я десь недопрацював, а може і не пощастило в окремих моментах...

- При Гупаленку молодь тільки мріяла про потрапляння до першої команди?

- Так, щастило лише одиницям. Але все справедливо: якби збереглася команда зразка минулого сезону, то з Урагану-2 на підвищення може б пішли один-два гравці.

- Головний постулат нинішнього сезону - пройде час, всі підтягнуться, і Екстра-ліга рано чи пізно повернеться на високий рівень. В контексті цього ви відчуваєте небачений раніше розвиток?

- Так, прогрес помітний. Навіть в порівнянні з початком сезону ми і багато наших суперників зараз виглядаємо набагато краще. І сьогодні тому ж Локомотиву грати на виїзді буде набагато важче, аніж у вересні.

 

Статистика Ігора Корсуна в 12-ти турах першої частини Екстра-ліги

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: