Ігор КУЛЬЧИЦЬКИЙ: «Девіч кращий за Мілевського та Вороніна»

01 березня 11:27
Переглядів: 128

Відомі у львівському футболі люди аналізують дії українських гравців у товариському матчі з Ізраїлем, в якому команда Олега Блохіна зуміла здобути перемогу 3:2.

Юрій Дубровний: «У грі з Ізраїлем наш півзахист зіграв добре»

У грі з Ізраїлем наш півзахист зіграв добре. Наші гравці володіли серединою поля. Гадаю, що вони впоралися з цим завданням. Зрозуміло, що це лише початок підготовки збірної України після зимової паузи до Євро-2012. Капітан нашої збірної Анатолій Тимощук зіграв цілий матч проти Ізраїля. Мабуть, це пов’язано з тим, що він має мало ігрової практики у своєму клубі. Тому з огляду на це Олег Блохін вирішив дати Толику можливість зіграти цілу гру. Зрозуміло, що для того, щоб демонструвати хорошу гру у збірній він повинен більше часу грати у «Баварії», мати більше ігрової практики. Сподіваюся, що Тимощук знайде в собі сили, щоб подолати всі негаразди і у хорошій формі підійти до чемпіонату Європи 2012.

Варто також відзначити зв’язку Коноплянка-Ярмоленко, які разом свого часу виступали у молодіжній збірній України і це, як бачимо дає свій позитив і у національній команді. Ця зіграність йде тільки на користь команді Олега Блохіна. Щодо Алієва, він доволі добре увійшов у гру з-під заміни. Тим паче декілька разів пробивав по воротах ізраїльтян. Так, можливо, йому не зовсім усі удари вдавалися. Однак, тут варто зрозуміти, що після паузи це перша товариська гра для збірної України після зими, тай на такому рівні не так вже й легко вдало влитися у гру. Дякуючи Богу він увійшов у гру і більш-менш себе проявив.

Я розраховував усе-таки, що Ізраїль буде трішки слабший… Скажу відверто, вона мене здивувала, адже досить добре грала, старалася використовувати свої моменти. Це у них теж непогано виходило. Щодо погодніх умов (дощ і вітер, - примітка автора), то вони жодним чином не вплинули на гру. Усі гравці хотіли довести, що вони гідні грати, а не сидіти на «банці».

Ігор Кульчицький: «Девіч кращий за Мілевського та Вороніна»

Я не помітив гостроти від Мілевського. У нас немає гостроти центрального нападника. От Ярмоленко взаємодіє дуже добре з Коноплянкою. Звісно, що ця пара є краща. Ярмоленко і одинадцятиметровий заробив і віддав дуже хороший пас, коли Коноплянка забивав другий гол у ворота ізраїльтян. А згодом цей же дует розіграв чудову комбінацію, коли Ярмоленко забив третій гол. Тому у нападі я б не сказав, що є проблеми.

Мене більше тривожить захист, а саме центральні захисники. Можливо, й не варто категорично говорити про цю ланку, адже Михалик давно не грав через травми і тільки зараз починає вливатися у ритм гри. Щодо Мандзюка, вважає, він не є такого рівня, щоб впевнено грати у збірній. Коли видужають Чигринський, Ракицький, Кучер, гадаю, у нас не буде проблем із цією ланкою. Жаль, що не багато залишилося товариських ігор, щоб спробувати, як ці гравці будуть працювати та взаємодіяти на полі. Адже центральні захисники – це є основа. Ви пригадайте, скільки товариських ігор провела збірна України і майже завжди нам забивали через центральну зону.

Шевченко вже в такому віці, що не може грати два повноцінні тайми. Тим паче, у нього зараз й практики не так багато ігрової. Через травми Андрій дуже багато матчів пропускає. Це – біда. На Шевченка не варто розраховувати, адже він не завжди виходить у складі київського «Динамо». Тому не можна говорити про те, що він вже надто підсилить гру збірної. Можливо, хвилин на 30…

Ви ж подивіться, які у нас серйозні, я б сказав зіркові противники по відбірковій групі на Євро-2012! Вважаю, що ще однією проблемою є те, що немає центральних нападників. У першому таймі грав Воронін, але гостроти від нього не було, як і від Мілевського, який вийшов згодом на поле. Центральний нападник повинен бити по воротах суперника. А ви пригадайте, чи хоча б одного разу за весь другий тайм Мілевський вдарив по воротах?! Щодо Девіча, то він виглядав непогано, навіть у першому таймі мав момент, але йому варто ще зігратися з гравцями збірної України, які між собою вже більш-менш зіграні. Він гравець такого плану, що може підсилити гру та забити гол. Вважаю, що Девіч навіть кращий за Мілевського та Вороніна.

Та й Ізраїль – команда середня за класом, яка на Євро-2012 не зуміла пробитися. У цієї команди не дуже сильний захист, у відбірковому циклі вони дуже багато м’ячів пропустили. Тай у грі з нами з нами це було яскраво помітно. Показник гри відчуваються тоді, коли ми грали із сильними командами – Францією, Італією, Уругваєм. Оце і є показники. Я вже не кажу про Бразилію…