Ігор Кульчицький та Артем Федецький провели волонтерський уїкенд

26 вересня 11:26
Переглядів: 199
Default Image

Місцевий організаційний комітет за допомоги рекрутерів-волонтерів провів ще один уікенд співбесід з майбутніми волонтерами Євро-2012. Цього разу інтерв’ю проходили також кандидати, які виявили бажання працювати під час турніру у Львові. Для міста Лева це були перші співбесіди з кандидатами у волонтери УЄФА, і до них відразу долучилися представники ЗМІ і Друзі Євро – відомі у Львові гравці ФК «карпати» – Артем Федецький і легендарний Ігор Кульчицький. Артем побажав успіхів кандидату, на співбесіді якого був присутній особисто, а також залишив побажання для майбутніх волонтерів Львова на паперовій футболці.

До волонтерського центру Львова спеціально для майбутніх добровольців привезли Кубок Анрі Делоне. Кожен бажаючий міг побачити на власні очі та сфотографуватися з трофеєм, який наступного року триматиме в руках найуспішніша збірна Євро-2012. Кубок-мрія зацікавив не лише кандидатів, але й Артема Федецького та Ігоря Кульчицького. «Карпатівці» провели інтерв’ю з кандидатом у волонтери, після чого провели фотосесію.

У Львові виявилося чимало кандидатів, які мешкають за кордоном, але виявили бажання працювати добровольцями під час турніру у рідному місті. Такі кандидати отримали запрошення пройти інтерв’ю через скайп, як це відбувається і в інших приймаючих містах, адже це найзручніший спосіб співбесіди для тих, у кого не має змоги потрапити на інтерв’ю особисто. Методика інтерв’ювання через скайп – це своєрідне ноу-хау, як для Львова, так і для всієї України. Тож побачити «заочні» співбесіди прийшло чимало родичів і друзів майбутніх волонтерів. Вони хвилювалися, чи справді відбудуться такі інтерв’ю, і хотіли пересвідчитись на власні очі, що їхні рідні матимуть справедливі умови відбору навіть на відстані.  «Це дуже зворушливо, і ще раз засвідчує, наскільки зацікавленими в участі у цьому проекті є львівські кандидати», – прокоментував керівник відділу роботи з волонтерами УЄФА в Україні Андрій Банцер.

Нагадаємо, що співбесіди проводять професійні волонтери-рекрутери, що проходили навчання за стандартами УЄФА влітку цього року. У Львові протягом першого уікенду працювало понад 10 рекрутерів, щоб проінтерв’ювати 250 кандидатів, у тому числі – 12 через скайп-інтерв’ю. Багато кандидатів у волонтери приїхали на співбесіди до Львова з інших міст України і Польщі.

На сьогодні працювати на волонтерських засадах під час європершості у місті Лева виявило бажання майже 1500 кандидатів 34 національностей, зокрема, з Куби, Італії, Туреччини, Іспанії, Португалії, Вірменії, Чехії, Польщі. До речі, 63% кандидатів – жіночої статі, а найстарший кандидат – 1947 року народження – мешкає у Німеччині.
Загалом для забезпечення потреб турніру у Львові, УЄФА необхідно відібрати 610 волонтерів.Цього уікенду паралельно пройшло співбесіди понад 300 кандидатів у Києві, з яких 15 – через скайп. Співбесіди із зареєстрованими кандидатами розпочалися у вересні 2011 року і проходитимуть у приймаючих містах протягом уікендів цієї осені. Кандидатами у волонтери на сайті uefa.com вже виявило бажання стати майже 17 500 осіб зі 109 країн світу. За два перших уікенди відбору у Києві у МОК пройшли співбесіди 669 кандидатів з 20 країн світу, у Харкові - 220, у Донецьку – 270. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: