Ігор Курило і Віталій Богданов залишаються у ФК "Тернопіль"

10 червня 10:24
Переглядів: 80
курило

Футбольний клуб «Тернопіль» намагається залишити лідерів команди на наступний сезон, тому пропонує їм нові контракти. Від деяких з них уже отримана принципова згода на його продовження, інші – в роздумах, але схиляються до думки таки ще допомогти команді.

Мова найперше йде про півзахисника Віталія Богданова, захисника Ігоря Курила та нападника Богдана Семенеця, в яких цього літа завершуються контракти. Вже сьогодні можна сміливо говорити, що у команді на наступний сезон залишається Богданов та Курило, котрі дали головному тренеру підтвердження, що продовжать співпрацю з ФК «Тернопіль». Під знаком питання залишається Богдан Семенець, з яким ведуться перемовини.

– Богдан ще останнього слова не сказав, він вагається, але у нього є бажання залишитися в команді і, думаю, на 80% Семенець таки продовжить співпрацю з тернопільським клубом. Я вірю, що здоровий глузд переможе, Богдан зважить на ті обставити, що саме наша команда зробила найбільший вклад у становленні його, як футболіста-професіонала, клуб сприяв йому в покращенні побутових умов, та Семенець прийме правильне рішення і залишиться у ФК «Тернопіль» ще хоча б на пів року, – зазначив головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш.

За словами тренерів, саме навколо цих футболістів будуватиметься гра тернопільської команди у майбутньому.

– Залишаючи в команді її лідерів – ми віримо у майбутнє ФК «Тернопіль» та хочемо довести, що спад у гру в весняній частині сезону був випадковим і спровокований більше психологічним фактором. Команду постійно безпідставно звинувачували в договірних матчах, яких не було і не може бути. І хоча ця інформаціє була неправдивою, але дивлячись на екран телевізора та читаючи пресу футболісти підсвідомо були в негативному психоемоційному стані. В таких умовах дуже важко нормально проводити тренувальний процес і тим більше виступати в офіційних матчах. Дуже сподіваюся, що недоброзичливці облишать нашу команду, ми проведемо повноцінні міжсезонні збори, доукомплектуємося і зі всією відповідальністю підійдемо до нового футбольного сезону, – зауважив Василь Петрович.   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: