Ігор Курило – капітан студентської збірної України

26 червня 15:42
Переглядів: 76
Курило

Вчора, 25 червня, студентська збірна України, капітаном якої є захисник ФК «Тернопіль» Ігор Курило, в товариському матчі поступилася збірній України (U-19) – 1:4.

У складі студентської збірної з перших хвилин на полі з’явилися чотири гравці ФК «Тернопіль» – воротар Сергій Чернобай, оборонець Ігор Курило, опорний півзахисник Віталій Богданов та нападник Богдан Семенець.

У першому таймі гра була рівною, однак помилки студентів коштували їм двох пропущених голів, при тому, що самі лише раз вразили ворота збірної, якою керував Олександр Головко. Натомість після перерви наставники студентської команди зробили одразу сім замін, внаслідок чого стрункість у грі була дещо порушена, як підсумок – ще два пропущених гола і загальна поразка – 1:4.

Незважаючи на велику поразку, ніхто з тренерів на результат особливої уваги не звертає, адже на даному етапі підготовки до Всесвітньої універсіади в Кореї – головне зігратися, адже футболісти вперше разом грали в такому складі. Що ж до тернополян, то вони виступили на своєму рівні, хоча від них тренери очікують більшого.

Завтра, 27 червня, на студентську збірну очікує черговий спаринг з київським «Динамо-2». Що ж до сьогоднішнього суперника, то зауважимо, що збірна U-19 готується до еліт-раунду чемпіонату Європи-2015.