Ігор Кушецький і Михайло Макогон: з перелаштуванням на футзал проблем нема

06 грудня 21:21
Переглядів: 167
Воротар Макогон

Сьогодні, 6 грудня, SPORT.IF.UA та JOMA.IF.UA нагородили найкращих гравців листопада Вищої ліги чемпіонату області і Золотої ліги чемпіонату міста з футзалу. Ними стали Ігор Кушецький з "Епіцентр К" і Михайло Макогон з "Гранд Корони". Що цікаво, ці ж гравці перемогли і в опитуванні за звання найкращого польового гравця і воротаря чемпіонату області з великого футболу.

Ми попросили переможців прокоментувати свої виступи і розказати, чи важко після футболу адаптуватись до футзалу.

Ігор Кушецький:

- У великому футболі треба бути більш фізично підготовленим, а у футзалі переважає технічний бік. Кажуть, що не кожен може на рівні грати і на полі, і в залі. Але мені однаково подобаються обидва види спорту і, насправді, великої різниці, де грати, для мене немає. Я відразу перелаштовуюсь після футбольного чемпіонату на футзал. Єдине, можу сказати, що у міні-футболі я більше забиваю, мені тут це легше дається. У великому футболі я граю в півзахисті, але цього сезону забив 9 голів, що для гравця мого амплуа – нормально.

- У чому запорука успішних виступів?

- Звичайно, партнери допомогли мені стати найкращим гравцем, адже і футбол, і футзал – командні ігри.

- Які ставите перед собою задачі на сезон – як особисті, так і командні?

- Командні задачі у нас в "Епіцентрі" завжди найвищі. Цього року ми грали і в Кубку України. Вінницю пройшли, а в Києві суддівство не дозволило нам добитись позитивного результату – ми там програли 6:3. Я отримав дві жовті картки – другу за нібито симуляцію. Уже в четвер у нас матч-відповідь вдома, буде дуже важко. Але я вірю, що наші хлопці виграють. А щодо особистих, то я вже ставав найкращим бомбардиром чемпіонату, але цього сезону у мене трохи інше амплуа. Зараз я дію на фланзі і більше віддаю передачі, ніж забиваю сам.

Михайло Макогон:

- Мені цікаво виступати і в футзалі, і в футболі. Для мене нема великої різниці, де грати, нема пріоритетів. Стараюсь і там, і там віддаватись на повну і отримую задоволення від обох позицій. Навіть не потрібно часу, щоб перелаштовуватись.

- Який чемпіонат забирає більше сил?

- Фізичних сил більше віддаю в футзалі, бо там граю в полі. А у великому футболі важче морально, бо коли стоїш у воротах, розумієш, що позаду тебе нікого нема і вже ніхто не підстрахує. Якщо у міні-футболі ще є надія на воротаря, то у великому – це на 90% гол, хіба що штанга чи перекладина врятують.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: