Ігор Мединський: "Найбільше вкарбувалася в пам'яті кубкова гра"

01 вересня 17:51
Переглядів: 103
мединський

Нападник ФК Тернопіль Ігор Мединський поділився своїми враженнями щодо початку нового сезону.

— Як бачите, для команди сезон розпочався дуже вдало. Ми не програли ще жодної гри і це тішить як нас так і керівництво. Загалом жодних проблем не виникає. Команда взяла хороший старт.

— Яка з ігор нового сезону запам'яталася тобі найбільше?

— Звичайно найбільше вкарбувалася в пам'яті кубкова гра, адже, це безліч пережитих емоцій. Суперник був досить сильний, проте ми показали гідну гру. Також, запам'яталася перша гра, котра давалася досить тяжко. В певній мірі ми були перелякані, але це був хороший старт який дав нам стимул перемагати.

— Після серії пенальті в грі з Олександрією деякі футболісти не могли стримати сліз. Якими ж були твої емоції?

— Звичайно в мене теж були сльози, проте я їх не показував, залишив в роздягальні. Молоді ж гравці не могли стриматися. Проте ми підтримували один одного, адже, ми — єдина команда, єдина сім'я. Не програв той хто не забив пенальті, а програли всі.

— Чого вам не вистачило у грі з ФК Полтава?

— Полтава досить сильна команда, у них хороший контроль м'яча. Нам не вистачило реалізації тих не багатьох моментів, які у нас були.

— Що ти хотів би побажати вболівальникам та своїй команді?

— Загалом хочу побажати хорошого виступу та продовжувати показувати гідний результат. Тоді нам буде приємно та вболівальники радітимуть нашому прогресу та із задоволенням приходитимуть на стадіон для того, щоб підтримати рідну команду.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: