Ігор Мединський: "Завдання в кубку показати країні силу і дух ФК "Тернопіль"

04 березня 15:33
Переглядів: 100
Ігор МЕДИНСЬКИЙ

Колишній нападник Динамо-2 Ігор Мединський у складі ФК Тернопіль взяв участь у товариському матчі з чернівецькою Буковиною, у якому тернополяни здобули перемогу з рахунком 2:0. Нагадаємо, що футболіст підписав контракт з тернопільською командою 2 лютого 2014 року.

— У грі з Буковиною у тебе було багато моментів, проте реалізувати їх так і не вдалося. Чому?

— Я б не сказав що в мене було багато моментів для взяття воріт, та все ж таки були. Я думаю, що причина частково полягає в тому, що на початку зборів ми віддаємо перевагу фізичним вправам, а от технічні якості закріплювати будемо на фініші зборів.

— Команда в кубку України зіграє з Чорноморцем. За рахунок чого плануєте боротися з суперником?

— Звісно, гра буде для нас важкою, так як суперник класом сильніший за нас і сумніви є не лише у кожного фаната команди, але і у нас. Проте наша команда завжди відрізнялась сильним характером , цілеспрямованістю та волею до перемоги! От на що перш за все робиться ставка.

— Скоро стартує весняна частина чемпіонату. Які очікування від матчу з Шахтарем?

— Скоро початок чемпіонату, і хочу сказати, що ні один день в нас не проходить даремно. Вся команда працює і прогресує, так що від гри чекаємо тільки позитивного результату — тобто перемогу.

— Розкажи, будь ласка, про цілі команди на цей сезон.

— По-перше, завдання в кубку продемонструвати всій країні силу і дух нашої команди. А вже потім задача і вихід в першу лігу.

— На даний час ти ще навчаєшся у ТНПУ ім. В.Гнатюка. Чи важко поєднувати навчання і тренування?

— Так, я є студентом. І, сказати по-справедливості, поєднувати не тяжко, так як я ще буду грати за студентську команду. Та, відверто кажучи, я свій вибір зробив вже давно: віддавши перевагу улюбленій справі — футболу.

— Декілька слів для тернопільських прихильників футболу, які за тебе вболівають.

— Говорити можна багато й красиво для того щоб заохотити більше вболівальників , але це не моя робота, і оратор з мене не дуже то і хороший (сміється). Скажу просто: дякую за те, що ви з нами, за те, що не тільки в легкі але і у хвилини поразок ви залишаєтесь вірними команді.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: