Ігор Ощипко: "Для вболівальників гра була цікавою"

06 липня 12:45
Переглядів: 384
рух львів

У складі «Львова» з капітанською пов’язкою вийшов добре знайомий львівським уболівальникам Ігор Ощипко. У післяматчевому інтерв’ю він зізнався, що наразі не остаточно не вирішив чи залишиться у складі «синьо-білих». 

Ігоре, чому для продовження кар’єри обрав ФК «Львів»?

Наразі нічого ще не підписано. З Андрієм Чіхом маю домовленість: якщо виникне варіант перейти в інший клуб, то я поїду. Але якщо не вийде, то залишуся у складі «Львова». Дякую за цю можливість, що мені надали - потренуватися, пограти. Я вже поволі набираю форму. Адже рік без футболу - це важкувато.

Тобто остаточного рішення - чи ти залишишся у ФК «Львові» - немає. Коли про це стане відомо?   

Гадаю, за кілька днів все визначиться, і я повідомлю тренеру остаточне рішення

У тебе яке бажання - грати на вищому рівні, за кордоном  чи все таки залишитися вдома?

Відверто кажучи, хочеться за кордон поїхати. Однак рік не грав, мій вік, травми - я все розумію. Але якщо не вийде грати за кордоном, то буду радий допомагати ФК «Львів» і виступати вдома.   

Твої враження від контрольної гри. Де ви дали гідний бій команді Першої ліги?

Помітно, що обом командам важкувато, бо тривають збори. На фоні втоми для вболівальників вийшла цікава гра. Для нас теж було цікаво протистояти такій чудовій команді, як «Рух». У Винниках гарний колектив зібрався, та й ви бачили, що у «Львові» теж класний колектив збирається. Думаю, команда себе у Другій лізі ще зарекомендує. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: