Ігор Ощипко: "Підводити команду в таких важких матчах не можна"

28 серпня 17:25
Переглядів: 378
ощипко

Капітан ФК “Львів” Ігор Ощипко прокоментував результат зустрічі із івано-франківським “Прикарпаттям”:

– Я думаю, що результат незакономірний. У першому таймі в нас було три моменти, із трьох мінімум один треба забивати, в оригіналі – два…

– Вже з початку гри команда втратила півзахисника Анатолія Кучинського. Чи вплинуло це на хід гри?

– Найгірше це сама травма, яку отримав Анатолій. Ми йому співчуваємо, бо його очікує дуже важке відновлення, будемо його підтримувати морально. Можливо, ця заміна трошки повпливала на хід гри, але це не саме головне. Найголовніше, щоб Анатолій зараз набирався здоров’я.

– У першому таймі було декілька хороших нагод, щоб забити. Чого забракло аби відкрити рахунок?

– Забракло влучності, двічі не влучили у ворота і один раз врятував воротар. Треба такі моменти вижимати… Якби ми в першому таймі забили хоча б один гол, то ми би точно не програли цей матч. По самовіддачі це вже була зовсім інша гра, якщо порівняти гру з вінницькою “Нивою-В” та з “Прикарпаттям”, то це дві різні гри. З “Нивою-В” ми грали дуже “беззубо”, а з “Прикарпаттям” ми всі були як одне ціле, всі один за одного, але, на жаль, це не дало бажаного результату. Значить щось десь робимо не так… 

– Гра була досить напружена. Менше, ніж за п’ять хвилин 3 жовті картки, згодом червона…

– Моя вина є в тому, що заробив червону картку та підвів команду. Нам треба було забивати гол, а вийшло на одного менше. Трошки переповнювали емоції, але треба їх стримувати, бо підводити команду в таких важких матчах не можна.

– Пропущений гол дався взнаки команді?

– Були моменти, коли могли ще забивати, але нам чогось бракувало в завершальній фазі. Треба більше працювати на тренуваннях. В таких моментах, які є в нас в іграх, треба брати максимум та забивати. “Прикарпаття” мало один момент, хоча я не вважаю це моментом… Але вони вижали свій максимум, а ми не змогли вижати. 

– Попереду важкий матч зі “Скалою”. На пів року команда втратила Кучинського, а тепер і Вас…

– Команда зазнала сьогодні дві втрати, Кучинський травмувався, а мене переповнювали емоції. Я думаю, що команда налаштується на гру, там є кому грати, дадуть гідний бій. Я надіюсь, що хлопці вдома переможуть “Скалу”.

Інформаційна служба ФК “Львів”

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: