Ігор ОЩИПКО: "Сподіваюся на нові виклики до збірної України"

25 січня 17:10
Переглядів: 421
Default Image

Серед гравців «Карпат» початку підготовчого періоду нинішнього зимового міжсезоння напевно найбільше чекав Ігор Ощипко. Воно й не дивно – лівий захисник «зелено-білих» та національної збірної України через прикру травму змушений був пропустити ледь не всю літньо-осінню частину сезону. Тож цілком логічно, що кореспондент Інформаційного центру клубу розмову з 8-им номером «Карпат» у львівському аеропорту перед вильотом команди на збір до Іспанії розпочав з питання про стан його здоров’я.

– Почуваюся вже добре – нога не турбує, а обстеження медиків підтвердили, що все нормально. Тож зараз працюю в загальній групі разом з усіма партнерами і виконую всю програму тренувань. Ніяких неприємних відчуттів немає. Тепер головне, пройти всі зимові збори і добре підготуватися до офіційних матчів, щоб бути максимально корисним команді.

– Чи немає у тебе – можливо, навіть на підсвідомому рівні – страху і чи не стараєшся через це десь поберегти травмовану ногу?
– На перших тренуваннях щось подібне було. Причому я насправді не зовсім повністю це усвідомлював. Але зараз це все вже позаду. Після того, як я провів кілька повноцінних тренувань і побачив, що з ногою все гаразд, у мене з’явився спокій і такі думки зникли самі собою.

– А як щодо фізичних навантажень – переносиш їх відносно легко чи все-таки втомлюєшся? Як-не-як, але ти кілька місяців не тренувався.
– З командою я не тренувався, але це не означає, що я нічого не робив. Я отримав індивідуальну програму завдань і працював досить багато. Так що без фізичних навантажень взагалі я цей період часу не залишався. Хоча не буду приховувати, після перших занять по завершенні відпустки невеличка крепатура була. Але зараз вже її майже немає. Тепер необхідно добре попрацювати в Іспанії, щоб бути у належній функціональній формі впродовж ігрового періоду сезону.

– Окрім тренувань, на «карпати» в Іспанії чекає і участь у турнірі. Тобі особисто на зборах що більше до вподоби – контрольні спаринги чи ігри, нехай і товариського, та все ж турніру?
– Взагалі, на зборах усі матчі є цікавими. Адже з одного боку, всі заскучили за футболом, за іграми. А з іншого, кожен гравець намагається зарекомендувати себе з якнайкращого боку і хоче довести тренерам, що він може бути корисним команді в офіційних поєдинках. А те, що це будуть ігри в рамках турніру, на мою думку, може лише додати ще більшого азарту футболістам, а значить, боротьба в них буде цікавішою.  Адже в грі ти забуваєш, що статус турніру є товариським і прагнеш до перемоги в кожному матчі.

– Той факт, що «Карпати» цього сезону грали в Лізі Європи, буде додатковим стимулом для суперників?
– Зараз про «Карпати» у Європі вже знають більше, ніж до нинішнього сезону. Тому цілком ймовірно, що наші суперники прагнутимуть в цих іграх довести, що вони не гірші за учасника Ліги Європи. Але ми в свою чергу також хочемо в цьому турнірі зіграти якомога краще. А як воно вийде, побачимо.

– Першу гру «Карпати» зіграють з норвезьким клубом. Тобі вже доводилося в складі збірної України грати проти футболістів цієї країни. Що скажеш про стиль гри норвежців?
– Серед норвежців дуже багато гравців, добре підготовлених перш за все фізично. Вони сповідують швидкісно-силову манеру гри з великою кількістю боротьби на всіх ділянках поля. Тому думаю, що і в нашій грі з «Мьольде» її буде чимало. Так що нам доведеться, окрім майстерності, проявити і свої бійцівські якості. Думаю, гра буде цікавою і непростою для обох команд. 

– Через травму ти не грав не лише за «Карпати», а й за збірну України. Напевно сподіваєшся відновити форму й отримати знову запрошення до головної команди країни?
– Як і кожен футболіст, який має амбіції, я хочу грати за збірну своєї країни. Звичайно, сподіваюся на нові виклики до її лав. Але на це потрібно заслужити, перш за все, своєю грою за клуб. Тому зараз мені необхідно відновити ігрову форму і бути максимально корисним у кожному матчі «Карпатам». Тоді буде й виклик до збірної України.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: