Ігор Ощипко: "Я сконцентрований на ФК "Львів", а дальше буде дальше"

28 липня 08:37
Переглядів: 337
ощипко

Захисник ФК «Львів» поділився враженнями від перемоги в матчі з «Волинню» (3:0), нову позицію на полі та враженнями від нового клубу.

- Рахунок говорить сам за себе. Ми перемогли команду з Першої ліги, всі задоволені. Для мене це хороший дебют. Будемо дивитись хто буде наступним суперником і будемо рухатись в перед.

- Сьогодні Ви зіграли на позиції опорного півзахисника…

- Ми грали в два опорних, я мав грати трошки лівіше. Так можна зіграти дві-три гри, для мене немає проблем. Кожен повинен грати на позиції, яку назве тренер.

- Ви рік не грали, як себе почуваєте?

- Рік не грав, але весь матч витримав. Гра не була легкою, багато боротьби. Кондиціями своїми я задоволений, але ще від матчу до матчу буду набирати.

- Як Вам рівень матчу?

- Хороший футбол. «Волинь» грала у свою гру, багато боротьби, довгі передачі. Але ми боротьбу не програли, змогли нав’язати свою гру і за рахунок бажання перемогли.

- На скільки підписали контракт з клубом?

- Є домовленість з президентом і тренером. Угода розрахована на рік, а там буде видно, не буду нічого загадувати.

Пріоритетом для Вас залишається грати за кордоном?

- Якщо будуть варіанти, то будемо говорити. Президент сказав, що якщо будуть варіанти, то він відпустить мене без проблем. Поки що я сконцентрований на ФК «Львів», а дальше буде дальше.

- Як Вам умови в клубі?

 - Все супер. Президент любить футбол. У нас хороші умови. Перед матчами живемо в готелі у Брюховичах. Тренуємось на стадіоні СКА. Хороше поле тут на «Скіфі». Умови для футболу шикарні.

- Ваше враження від молодих футболістів «Львова».

-  Крім мене тут всі молоді. Вони дуже перспективні. Тренери направляють їх у правильне русло. Треба щоб вони їх слухали і все робили. Думаю, що з багатьох із них виростуть хороші футболісти, які гратимуть у Вищій українській лізі і не тільки. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: