Ігор Овчар: "Ми зробили певний експеримент, об’єднавши дві ліги"

05 січня 21:11
Переглядів: 272
Ігор Овчар

Ігор Овчар, керівник Асоціації міні-футболу Івано-Франківської області, про підсумки 2017 року:

«2017 рік видався неодзнозначним. Ми зробили певний експеримент, об’єднавши дві ліги у нашому чемпіонаті. Тобто, тепер ми маємо 14 команд у Чемпіонаті Івано-Франківської області. Новий рік плануємо почати з Кубку. Також організовуватимемо дитячі змагання. Час непростий, але ми не стоїмо на місці.

Щодо ШФЛУ, то, звичайно, проводитимемо етап у нашому регіоні. Цей турнір є дуже популярним на Прикарпатті. В Івано-Франківську також є Кубок Президента НФК «Ураган». Намагаємося просувати футзал у районах, однак, стикаємося з проблемою відсутністю залів та спеціалістів. Виходить такий собі футбол у залі, а не футзал. Багато футбольних людей, які не приділяють уваги суто футзальним тонкощам. Однак, у той самий час є Академія НФК «Ураган». Це суто футзальний проект.

Як на мене, Друга ліга – це формальність. Вона мали виглядати інакшим чином. Однак, такий формат пов’язаний з тим, що ситуація в Україні є доволі складною. У той самий час, у Першій лізі зона «Захід» представлена трьома командами з Івано-Франківська. Я розумію, що фінансове питання роз’їздів є дуже важливим, але хочеться, щоб все було інакшим чином. Тобто, чемпіонат з роз’їздами. Така думка обговорювалася. 8 команд, які є у Першій лізі могли б з’їжджатися на один-два тури до кожного з міст, представники якого грають у Першій лізі.  Можливо, так було б краще. Однак, було обрано іншу схему. Тож, граємо саме таким чином.

Новий регламент АФЛУ багато в чому нас обмежив. У нас менша кількість команд. Окрім того, календар наших змагань збігається з фінальною стадією АФЛУ. Ми вже гратимемо у великий футбол, а там будуть у той час проводитися фінальні поєдинки АФЛУ (всеукраїнський фінал АФЛУ визначено провести у березні – прим. автора).  Минулого року ми ледве відправили на фінал до Дніпра «Візу-Вторму». Натомість, на фінал у Луцьк ніхто не зміг поїхати, хоч це місто і є ближчим до нас, оскільки команди були задіяні у футбольних змаганнях.

Щодо міжнародних матчів. Приємно відзначити, що є поступ вперед. АФУ обирає для спарингів сильні збірні і на їхньому тлі наша команда виглядає досить впевнено. Особливо тішуся з того, що залучаються гравці  «Урагану». Це також своєрідний показник, хоч команда зараз переживає не найкращі часи. Втім, думаю, що це тимчасово.

Всій футзальній спільноті бажаю міцного здоров’я. Хотілося б миру у нашій країні і щоб ми відчули стабільність та життя всіх українців покращилося».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: