≤гор ѕластун: "ѕеремагати завжди приЇмно"

25 кв≥тн€ 20:00
ѕерегл€д≥в: 136
пластун

¬ суботу « арпати» здобули першу перемогу у 2016-му роц≥. ѕеревага над «√оверлою» була тотальною, про щось св≥дчить рекордна к≥льк≥сть удар≥в по воротах ƒмитра Ѕабенка. Ќезважаючи на те, що ≤гор ѕластун голк≥пера ужгородц≥в не пробив, але саме кап≥тан «зелено-б≥лих» був одним з кращих на пол≥ «јрени Ћьв≥в». ѕро своњ враженн€ в≥д дерб≥, перш≥ голи ћ≥рошн≥ченка ≥ Ѕланко-Ћещука, а також про майбутню поњздку до ѕолтави центральний захисник льв≥вського клубу розпов≥в ≤нформац≥йному центру ‘  « арпати».

Ш– ≤горе, команда нарешт≥ перемогла. Ќастр≥й хороший?
– ѕеремагати завжди приЇмно. “им б≥льше, що ми давно не вигравали. Ќабралис€ вдосталь позитивних емоц≥й. ѕопереду маЇмо дв≥ важк≥ гри ≥ виграш в «√оверли» повинен нам допомогти в психолог≥чному план≥. —под≥ваюс€, що перемога буде дл€ нас певним поштовхом, щоб в заключних матчах ми заробили €комога б≥льше очок. 

– ” матч≥ з ужгородц€ми складалос€ враженн€, що у футбол≥ст≥в « арпат» вдавалос€ майже все. ўо це було – ваша команда в≥ддала всю себе чи «√оверла» з≥грала наст≥льки непереконливо?
– «вичайно, що ми налаштовувалис€ дуже серйозно. √рали при р≥дних трибунах. –озум≥ли, що н≥чого ≥ншого, кр≥м перемоги не може бути. Ќаша впевнена перемога – це результат к≥лькох фактор≥в. «абили першими, розслабилис€, а в дебют≥ другого тайму забили вдруге ≥ вже тод≥ були переконан≥, що переможемо.

– ќсобисто ти пров≥в один з найкращих матч≥в за « арпати»...
– ћатч справд≥ був хорошим. ћожливо, справа в тому, що € зробив багато атакувальних д≥й. „асто п≥дключавс€ до атаки, адже мав таку можлив≥сть. ’оча на початку матчу «√оверла» втратила дв≥ хорош≥ нагоди. Ќам справд≥ пощастило. ¬ другому тайм≥ ми вигравали з р≥зницею в два голи ≥ € вир≥шив допомогти нападникам, оск≥льки мав багато простору.  р≥м того, не буду приховувати, хот≥в забити. Ќа матч прињхали моњ батьки, тому мав додаткову мотивац≥ю. ” мене був чудовий момент, але, напевно, не пощастило. —под≥ваюс€, в наступних матчах надолужу. 

– ¬ тому еп≥зод≥ в≥дм≥нно з≥грав воротар. Ѕачив м’€ч у воротах?
– ћожу зараз казати все, що завгодно. ” мене були хорош≥ умови – суперник≥в поруч не було, мав час, щоб добре прикластис€. ѕрийн€в на груди ≥ пробив з л≥воњ... ƒл€ мене це нещаст€. ¬оротарю поталанило в тому еп≥зод≥. «√оверла» маЇ д€кувати Ѕабенку за те, що рахунок не став б≥льшим. √оловне, що ми перемогли. ≤нша справа, €кби € не забив, а команда втратила очки. Ѕуло б дуже неприЇмно. Ўукатиму моменти в наступних матчах. 

– Ќа початку гри гост≥ втратили два вбивч≥ моменти. «ахисна ланка дала зб≥й?
– ѕовноц≥нного розбору матчу ми ще не робили. ÷е наш≥ помилки, адже ми не маЇмо права давати супернику так легко розкривати наш оборону. ¬ другому випадку ми помилилис€ п≥д час стандарту. ћожливо, втратили концентрац≥ю. ¬ будь-€кому раз≥ своњх гравц≥в на кутових маЇмо розбирати ≥ не робити б≥льше такого. 

– ¬ гр≥ з «√оверлою» своњ перш≥ голи забили •уставо Ѕланко-Ћещук ≥ ƒенис ћ≥рошн≥ченко.  оманда в≥тала њх по-особливому?
– “ак≥ под≥њ Ї завжди приЇмними. ÷€ р≥ч маЇ значенн€ перш за все дл€ самих хлопц≥в. ћожна розгл€дати дебютн≥ голи, €к додатковий ковток пов≥тр€, нов≥ емоц≥њ. •уставо – наш центральний нападник, в≥д €кого вс≥ чекають гол≥в. ƒо цього матчу в≥н ще не забивав, але подив≥тьс€, €кий великий об’Їм роботи в≥н виконуЇ на пол≥. якби у нас був такий форвард ще в першому кол≥, ми б виступили набагато краще. •уставо виконуЇ колосальний об’Їм роботи. ÷е бачить вс€ команда. ћи не звертали уваги на те, що в≥н не забивав. ѕсихолог≥чний бар’Їр в≥н однозначно здолав.

– ƒл€ ƒениса прем’Їрний гол також дуже важливий. 
– …ого першочергове завданн€ – над≥йна гра позаду. якщо ж в≥н забиватиме, то це буде величезним плюсом дл€ вс≥Їњ команди. ћожу лише прив≥тати ƒениса з дебютним голом. 

– ѕопереду на « арпати» чекаЇ полтавська «¬орскла», €ка дуже добре вигл€дала на фон≥ чемп≥она в минулому тур≥. „ого оч≥куЇте в≥д майбутнього протисто€нн€?
–  ожен матч Ї непростим. ¬ ѕолтаву њдемо дл€ того, щоб заробити очки. ћи впевнен≥ в соб≥. Ќамагатимемос€ з≥грати у св≥й футбол ≥ перемогти. «¬орскла» – хороша команда з класним тренером ≥ €к≥сним п≥дбором футбол≥ст≥в. Ќам буде важко, але ми розум≥Їмо, що треба буде викладатис€ на максимум.

¬ас зац≥кавила новина? ѕод≥л≥тьс€ будь-ласка з друз€ми в соц≥альних мережах: