Ігор Пластун: "Перемоги – це ковток свіжого повітря"

02 серпня 07:42
Переглядів: 180
пластун

Після забитого м’яча «зелено-білим» стало не просто – на оборону чекав серйозний виклик, адже гості віддали ініціативу суперника і грали на контратаках. Однак цей стиль гри можливий лише тоді, коли нападники впевнені у якісних діях своєї оборони. Ігор Пластун в матчі проти «Олімпіка» знову проявив свої найкращі якості і став справжнім лідером захисту. 

– Після гола Кожанова вам довелося попітніти в обороні. Але склалося враження, що «Карпати» до цього були готовими... 
– Так, ми були готові. Цілий тиждень працювали над підготовкою, тренери говорили нам, що на вузькому полі можлива така гра. Усе ж від свого стилю ми не хотіли відходити, мали намір контролювати м’яча. Знали, що зважаючи на розміри поля нас будуть накривати. Але все-одно, результату ми досягли, хоч якість гри відійшла на другий план. Зізнаюся, що хвилини з 60-ої ми вже більше думали саме про збереження результату. 

– Це дуже ризиковано... 
– Особливо небезпечними були стандарти «Олімпіка» і ще один момент, коли їхній форвард втік від нас і вийшов сам на сам з Мисаком. Фактичо, це була наша помилка. А от зі стандартами треба розібратися. «Олімпік» на них робив основну ставку. 

– До «Чорноморця» не розслабитеся? 
– Навпаки. Після поразки від «Металіста» я кілька днів ходив подавлений. Я хочу вже нарешті чогось досягти в футболі, ну набридло постійно внизу сидіти. І ці перемоги – це як ковток свіжого повітря, яким хочеться дихати якомога довше. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: