Ігор Пластун: "Повертаємося з добрим настроєм"

04 лютого 09:02
Переглядів: 122
пластун

Три пропущені голи у шести матчах – показник дуже не поганий. Під час спарингів оборона «Карпат» діяла злагоджено та системно, не даючи суперникам шансів загрожувати воротам. Одним з тих, хто сьогодні уособлює захист «левів» є центральний оборонець Ігор Пластун. Після матчу проти «Поханг Стілерз» він відповів на запитання Інформаційного центру.

– На хорошій ноті ми почали збори, на хорошій і закінчили. У мене таке вперше в житті, чесно кажучи: виграти всі матчі на зборах. Я вважаю, що це дуже хороший знак. Після перемог нам легше і тренуватися, і відновлюватися. Тож додому ми повертаємося з добрим настроєм.

– Корейці тебе здивували?

– Для мене особисто, це була найбільш насичена гра на зборах. Їхня команда дуже технічна, швидка, різка. У першому таймі ми діяли досить повільно, пропустили гол. А по перерві почали накривати корейців на їхній половині поля, і ми відчули, що їм важко. Тож ми двічі забили, могли ще забивати, натомість біля наших воріт було спокійно, за винятком одного моменту після кутового.

– Твій партнер Ґреґор Балажіц дуже хотів сьогодні забити. У тебе не було бажання теж допомогти атаці?

– Грег – молодець, від здорово підключався. А чом би й ні? Це теж робота захисників. У нього здорово вийшло в першому таймі. А по перерві я теж побіг в атаку, правда, вхолосту. Якщо є сили і можливості, то треба підключатися. Нічого дивного нема тут нема.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: