Ігор Пластун - про новий виклик у своєму житті

07 червня 12:30
Переглядів: 128
пластун

Захисник Ігор Пластун розповів про свій перехід в "Лудогорець"

"Ми, в принципі, домовилися за всіма основними питаннями з "Лудогорцем", але поки, так би мовити, в усному режимі. Вся справа в часі - я поки в Україні. Побував сьогодні на представленні нового головного тренера "Карпат", попрощався з хлопцями, поговорив з президентом, керівництвом, працівниками на базі. А ось вже 9 числа, в четвер, ми летимо з моїм агентом в Болгарію - підписувати особистий контракт.

Для мене це хороший виклик. Я ніколи не приховував, що хочу спробувати себе в новій країні - і не тільки в плані футбольному, але і в плані повсякденного життя. Але, звичайно, для мене дуже важливо, що "Лудогорець" - незмінний чемпіон своєї країни останніх років - виявив велике бажання бачити мене у своєму складі і погодився виплатити ту суму, яку виставив президент "Карпат". Думаю, це говорить про те, що в новому клубі на мене розраховують. Я, звичайно, стежив за виступами "Лудогорця", знав, що в останні роки клуб грав у груповому турнірі Ліги чемпіонів і раунді плей-офф Ліги Європи. Так що команда ця хороша, і там я зможу продовжити розвиватися як футболіст і ставити для себе якісь нові високі цілі.

Як тільки я дізнався про такий варіант, відразу зателефонував Петру Петровичу Димінському. І він сказав мені гранично ясно: будь-який клуб, який хоче мене придбати, повинен вести переговори з ним безпосередньо. Так і вийшло: ні я, ніхто інший не втручалися, і клуби провели між собою переговори і про все домовилися. Сьогодні я вже бачив інформацію на сайті "Карпат" - я вдячний, що і керівництво, і тренерський штаб, і товариші мене підтримали. Для мене це дуже важливо - я український футболіст, відіграв чотири роки за цю команду, і мені приємно, що з "Карпатами" розлучаємося цивілізовано і по-дружньому. Мене радує, що клуб отримав за мене ті гроші, які Петро Петрович захотів. Я йду з "Карпат" в гарному настрої, на емоційному підйомі і бажаю цьому клубу всього найкращого.

Я не грав у єврокубках взагалі, і для мене це дуже важливо. "Лудогорець" готується брати участь в Лізі чемпіонів - це головний європейський турнір. Хочеться бути частиною всього цього. Але я прекрасно розумію, що для того, щоб грати за такий клуб на континентальному рівні, потрібно постійно тримати себе у формі. Ви знаєте, стільки хорошого у мене було у Львові і в Україні, але у мене такі думки - що потрібно не жити минулим, а зчепити зуби і працювати, щоб довести свій рівень вже там", - наводить слова гравця sportarena.com.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: