Ігор Пластун: "Сьогодні "Шахтар" був сильнішим"

22 листопада 19:25
Переглядів: 117
пластун

Післяматчевий коментар від центрального захисника «зелено-білих».

«На гру повністю вплинули два швидкі голи. «Шахтар», очевидно, зробив ставку на це. В голові у них Ліга чемпіонів, це зрозуміло. На жаль, нам не вдалося зіграти так, як хотіли. «Шахтар» весь час атакує, на оборону йде подвійне навантаження. Коли вони забивають голи, то складається враження, що ти близько і можеш виручити, але... Без помилок у футболі не буває». 

«Нам в атаці було важко створювати моменти. Важливу роль присвятили стандартам. Ми, захисники, вищі, краще граємо головою, тому в нас вдавалося іноді пробивати по воротах». 

«Завжди коли програєш важко. Попри те, що ми програли «Шахтарю» – відчуття неприємні. Завжди перед матчем хочеш позитивного результату. Сьогодні нам це не вдалося. Я знаю, що ми швидко відійдемо від цього матчу, зробимо аналіз і підемо далі. У будь-якому випадку такі матчі йдуть в позитив, адже є можливість зіграти із досвідченими гравцями. Є добра можливість перевірити свій рівень». 

«Звичайно, настрій на гру був. «Шахтар» сильна команда, як на неї можна не налаштовуватися? Ви думаєте, БАТЕ не був настроєний на свої поєдинки? Сьогодні «Шахтар» сильніший. Забив два швидкі голи і від них вів свою гру» – підсумував захисник «Карпат». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: