Ігор Пластун: "Сподіваємося забрати в "Дніпра" очки"

03 травня 10:39
Переглядів: 104
Пластун

На матч проти запорізького «Металурга» із капітанською пов’язкою команду вивів Ігор Пластун, який у цьому статусі заміняє травмованого Олега Голодюка. На жаль, для «Карпат», перемогти аутсайдера чемпіонату їм не вдалося, хоча, як і в попередньому поєдинку проти луганської «Зорі», ігрова перевага була у підопічних Олександра Севідова протягом усього ігрового часу. Чи вдалося карпатівцям психологічно відійти від таких невдач і як вони готуються до матчу проти «Дніпра», розповів центральний захисник Ігор Пластун.

– Вже на холодну голову можна проаналізувати два попередні матчі, в яких «Карпати» втрачали перемоги. На твою думку, що стало головною причиною, через яку «зелено-білі» не змогли взяти шість очок?
– Навіть на холодну голову відповісти на це питання важко. У матчі проти «Зорі» можна говорити про якесь невезіння, розслабленість. 5 хвилин перевернули всю гру з ніг на голову. А от Запоріжжя свої моменти таки створило. У першому таймі був непоганий момент. У другому взагалі вони створили стовідсоткову нагоду, але нас виручив Підківка. Я б не став говорити тут про несправедливість. Напевно, ми не заслужили на перемогу в цьому матчі. Є й інші думки, але що вже зробиш. Напевно, ми краще виглядали, якби у футболі не було нічиїх, то перемогу нам би віддали. Але «Металург» забив свої голи...

– В команді не назрів конфлікт між молодими і старшими гравцями?
– Ні. У нас хороший колектив. Я вважаю, що ми всі працюємо на результат. Коли помиляється старший гравець, на цьому не акцентують. А коли молодий, то всі про це говорять, не розуміють, для чого його ставити. Це неправильно. Коли ми виграємо, слава дістається всім. А коли нас спіткає невдача, то одразу ж починають шукати винних. 

– У «Карпатах» є чимало виконавців, контракти яких належать «Дніпру». На твою думку, в наступному матчі їхня мотивація зросте?
– У мене такої ситуації нема. Я ще не грав проти колишнього клубу. Але думаю, що в орендованих гравців десь всередині буде жевріти думка про те, що вони повинні доводити. Можливо, для когось це буде шанс повернутися в «Дніпро» влітку, якщо їм це цікаво. Запевняю, що мотивація буде однозначно, усі розуміють, що «Дніпро» сильна команда. І не лише орендованим гравцям буде приємно там зіграти.

– У домашньому матчі проти «Дніпра» карпатівці розгромно програли. Наскільки команда готова зараз до того, щоб взяти реванш в суперника, який веде боротьбу за золоті медалі?
– Це все слова. Язиком говорити багато не хочу. Сподіваємося забрати в «Дніпра» очки, на інше не налаштовуємося. Є ще час до гри. Буде установка, будемо думати, як грати проти команди, що бореться за золото. Шанси? Вони у всіх є. 

– Насамкінець, поділися своєю думкою про те, хто стане чемпіоном? 
– Я не хочу нікого образити. Не моя це справа. От коли, дай Бог, я за золото буду боротися, то говоритиму про свою команду. А про інших не хочу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: