Ігор Пластун: "Ця перемога додасть нам сил та оптимізму"

18 серпня 15:44
Переглядів: 88
Пластун

Після трьох пропущених стартових турів Ігор Пластун у матчі проти «Волині» вийшов у старті і загалом провів дуже якісний поєдинок.

– Мені особисто було трішки не по собі у стартові хвилини. Легше грати тоді, коли постійно перебуваєш в тонусі. А у мене був дещо невдалий період. Нічого, вийшов, зіграв, і дуже задоволений з того, що команда виграла, здобула дуже важливі три очки. На старті чемпіонату нам було трохи важко психологічно. Тому ця перемога додасть нам сил та оптимізму в майбутньому.

– «Волинь» атакувала доволі одноманітно, за рахунок довгих передач вперед. Коли ти призвичаївся до такої манери гри суперника?
– Не секрет, що високим захисникам, таким як я, Балажіц та Гітченко, значно легше грати тоді, коли суперник проповідує вертикальний футбол. Але так діяли наші суперники переважно у другому таймі, а в першому непогано атакували, мали нагоди. По перерві «Волинь» додала за рахунок нових високих нападників, але ми трималися надійно. У будь якому матчі без везіння не обійтися, сьогодні нам пощастило. Ми не пропустили, самі забили. Тому я впевнений, що у нас все буде добре. Сподіваюся, у «Волині» також.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: