Ігор Пластун: "У "Карпат" дуже хороша молодь"

24 січня 08:24
Переглядів: 161
Пластун

Ігор Пластун вийшов на другий тайм матчу «зелено-білих» проти хорватського «Спліта». Про свої враження від цього поєдинку захисник поділився після його закінчення.

«Не сказав би, що було дуже-дуже важко. На зборах було важко у перші дня три, все таки ми ще не були готовими до таких навантажень. Зараз це все вже легше сприймається і переноситься. До того ж в останні дні тренери не давали нам особливо великих навантажень, щоб ми під час гри хоч трохи свіжості мали. Зіграли по тайму кожен. Я почуваюся загалом добре, хоча під кінець гри відчувалося, що певна втома таки має місце. Але якщо треба було, то грали б більше. Зрештою, до чемпіонату час ще є, форму наберемо» – каже Ігор Пластун.

«Сьогодні я грав у парі з Володимиром Сеницею. Помагали і я йому, і він мені. Хлопець займається з першою командою, у нього є все що треба, аби стати хорошим гравцем. Сьогодні він молодець, старався. Звичайно, помилялися всі, але треба зважити, що ми тільки почали нашу роботу. Працювати ще всім треба багато, не лише молоді. Але треба сказати, що в «Карпат» дуже хороша молодь. Я от порівнюю її з тою молоддю, яка була в «Оболоні». Видно, що карпатівські таланти сильніші. Зрештою, їм довіряють тренери, довіряє керівництво, це очевидно. Тож скоро у нас будуть нові Голодюки і Худоб’яки» – підсумував захисник «Карпат».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: