Ігор Пластун: "У парі з Новотрясовим буде легко"

11 квітня 12:28
Переглядів: 157
пластун

Для Ігоря Пластуна останні тижні були не надто привабливими у футбольному плані. Через вилучення у матчі проти «Волині» три наступні тижні він грав мало, зважаючи на те, що необхідно було надати більше практики Артуру Новотрясову. Таким чином захиснику «левів» довелося грати за молодіжну команду в Запоріжжі, але й там не обійшлося без неприємностей. Уже на другій хвилині арбітр вилучив Пластуна з поля за начебто фол останньої надії. Щоправда, червона картка у матчі дублерів не вплине на участь Ігоря в понеділковому поєдинку із полтавською «Ворсклою». 

– Якщо чесно, то момент, що призвів до вилучення в матчі дублерів я більше не бачив. Дивлюся те, що дають тренери. Якісь ігрові моменти, що справді важливі, на що слід звернути увагу. А зациклюватися на чомусь такому особистому нема смислу. До Запоріжжя я їхав підтримати свою форму, хлопцям допомогти. Так склалося... Це вже історія. Не будемо згадувати. Зараз усі мої думки пов’язані із майбутньою грою. 

– Ти зауважував, що всі твої червоні картки пов’язані з «Карпатами»?
– Так, справді. У мене було вилучення в складі «Оболоні» і отримав його саме в матчі проти «Карпат». Надіюся, що їх не буде більше. Та ні, будуть звичайно. Із цим нічого не зробиш, але зациклюватися на таких речах точно не треба. Потрібно більше бути сконцентрованим аби не допускати до того, щоб судді виймали червоні картки. 

– Ти досить багато пропустив. У якій зараз формі?
– Це все побачимо під час гри. Я готуюся, концентруюся на грі. Пам’ятаю, років два тому, коли у мене була тривала дискваліфікація, і я місяць пропустив, то повертатися в гру було складно. Тому досвід в цьому плані я маю. Хоч і негативний, але це досвід. Намагаюся не заморочуватися про те, скільки пропустив. Треба просто вийти на поле і добре зіграти. 

– Матч проти «Металурга» ти дивився по телевізору. Які враження після нього залишилися? 
– Такі поразки б’ють команду по психології по впевненості. Моїй впевненості теж дісталося, хоча я в цьому матчі не грав. Перший тайм команда зіграла дуже добре. Та я б не сказав, що у другому ми грали погано, наче робили те саме, що й раніше. Але суперник десь додав і здалося, що просто сил не вистачило. З іншого боку, я ж знаю, скільки ми тренуємося і знаю, що з фізикою в команді повний порядок. Напевно, справа все ж не в ногах, а в головах. 

– Як оціниш дебют Артура Новотрясова, який тепер вже, очевидно, з тобою зіграє в парі, зважаючи на дискваліфікацію Андрія Гітченка? 
– Артур дуже добре зіграв. Навіть не скажеш, що то була його перша гра. Артура не можна назвати зовсім юним, він вже готовий грати. На тренуваннях це постійно доказує і тренери йому довіряють. А це дуже важливий показник в його роботі. Я зі свого боку під час гри його обов’язково підтримаю. У парі нам з ним буде легко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: