Ігор ШИМЕЧКО – найкращий у квітні

19 травня 15:24
Переглядів: 396
Default Image

Відділення НОК України у львівській області за ініціативи його голови Миколи Кметя визначили кращого спортсмена Львівщини у квітні. Нагороду «Українського Сокола» та грошову премію отримав титулований львівський важкоатлет, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Ігор Шимечко (на фото - Ігор Шимечко з ректором ЛДУФК Євгеном Приступою).

Нагадаємо, що у квітні Ігор Шимечко на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який проходив у Казані (Росія), став срібним призером змагань, пропустивши вперед лише росіянина Дмитра Лапікова. Срібло львівського важкоатлета заважило майже півтонни – 412 кг (195 кг – у ривку, 217 кг – у поштовху).

Нагороду «Українського Сокола» та грошову премію спортсмен отримав з рук голови відділення НОК України у Львівській області Миколи Кметя. Без належної уваги не залишися й тренер Ігоря Ярослав Мартинюк. Він отримав грошову винагороду.

Нагорода «Українського Сокола»  є мистецьким витвором видатних львівських митців гутного скла, професорів Львівської національної академії мистецтв Олеся Звіра і Франца Черняка. Задум нагороди – важливі поняття для кожного українця - Український птах Сокіл та символ державності Тризуб.

Коментарі
Ігор Шимечко, володар «Українського Сокола»
-Робитиму усе можливе, аби таких нагород  у мене  було більше. Також прагну стати спортсменом року. До цього докладу максимум зусиль. Наприкінці травня виїжджаю на навчально-тренувальний збір у місто Коктебель. Там буде проходити підготовка до ліцензійного чемпіонату світу, який пройде у Парижі.

Юрій Майборода, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації
-Львівські спортсмени достойно представляють Львів на міжнародній арені. Буває й таке, що протягом одного місяця одразу кілька спортсменів демонструють високі результати приблизно одного рівня. Вважаю, що Ігор Шимечко достойно став кращим спортсменом у квітні. Увесь спортивний шлях Ігоря за останні роки є підтвердженням того, що цей спортсмен буде одним із основних претендентів на медалі Олімпійських ігор. Такі нюанси ми обов’язково враховуємо у своєму виборі.

Ярослав Кашуба, виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області
-Зараз активно працюємо над тим, аби обличчя кращих олімпійців Львівщини були розміщені на львівських сітілайтах, де вони звертатимуться до молоді, аби ті провадили здоровий спосіб життя і займалися спортом. Відділення національного олімпійського комітету у Львівські області популяризуватиме спортсменів, які відзначені нагородою «Українського Сокола», в тому числі і Ігоря Шимечка. Впевнений, що саме люди спорту найкраще зможуть популяризувати фізичну культуру і спорт у молодіжно-дитячому середовищі. Цей напрямок для нас дуже важливий.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: