Ігор Стасюк може побити "сухий" рекорд асоціації футзалу Львівщини від Ігоря Воробуса

24 листопада 20:00
Переглядів: 161
Стасюк
Кілька тижнів тому у місті Лева розпочався зимовий чемпіонат Львова з футзалу. Протягом п’яти місяців команди у гранд, першій, другій, третій та бізнес-лігах визначать переможців та призерів змагань.

Окрім того, що ваш автор безпосередньо приймає участь у змаганнях, так ще й слідкую за іншими командами.

В першу чергу мене цікавлять воротарі, адже досі в пам’яті абсолютний рекорд асоціації футзалу Львівщини, який вдалося встановити у зимовому сезоні 2015/2016 років серед команд другої ліги.

Хто не знає, нагадаю, що виступаючи у складі команди «Нові імена» зберіг свої ворота на замку протягом 160-ти хвилинпоспіль.

Дуже мені цікаво чи зможе хтось зробити подібне. Признаюся чесно, нічого складного в цьому нема. Скажімо, минулої зими дуже близьким до побиття рекорду був воротар команди «Сільмаш» Юрій Нуцковський, але в останній момент він таки пропустив гол.

Наступив новий сезон й вже зараз є один серйозний конкурент на побиття мого рекорду. Один мій хороший приятель каже, що бізнес-ліга – це не чемпіонат тієї ж першої чи другої ліги, але я так не вважаю.

Якщо змагання проходять під егідою Асоціації футзалу Львівщини, то все тут рахується.

Хто замахнувся на рекорд вашого автора?

Є такий турнір, який називається «ELITE Business League». Так от, у цих змаганнях приймає участь команда «МС Імперіал» в якій виступає досвідчений воротар Ігор Стасюк.

В останніх турах цей голкіпер зумів зберегти свої ворота на замку, то ж вирішив поцікавитися чи часом ця людина не побила мій рекорд.

Вдалося дізнатися, що востаннє Ігор Стасюк пропускав за свою команду ще у другому турі, коли відзначився гравець «DevPlanet» на 31 хвилині. Згодом вже протягом трьох турів голкіпер не пропускає.

«Сухим» вдалося вийти йому й у матчі з лідером чемпіонату командою «БС Маркет-Крикет».

Не важко порахувати, що на даний момент серія складає 129 хвилин. Ще 32 хвилини й рекорд Воробуса можливо буде побито.

З ким гратиме у наступному турі «МС Імперіал»?

Вже 27 листопада ця команда протистоятиме «Електрону», який займає 5-е місце в турнірній таблиці.

Звісно, що спостерігатиму за цією грою. В Ігоря Стасюка є 31 хвилина щоб повторити мій рекорд й 32-і, щоб встановити новий.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: